Buty na obcasach

Hej dziewczyny!
Mam 17 lat i uwielbiam chodzić na obcasach( szczególnie tych 13cm-16cm), lecz spotykam się z bardzo negatywnymi komentarzami, że za wysokie, że kto to widział blablabla :D Co myślicie na ten temat? Czy 17 latce faktycznie nie pasują tak wysokie buty ?Ile miałyście lat kiedy zaczęłyście chodzić w szpilkach?

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

moim zdaniem przystoi, jeśli tylko dobrze się w nich czujesz i umiesz w nich chodzić. mnie bardzo podobają się dziewczyny na megawysokich obcasach ;)

2. KHAT STYLE KHAT STYLE

@Anonim: Jeżeli chodzi o chodzenie, to nie ma chyba nic gorszego niż młode dziewczyny zabijające się na 6 cm obcasach. Ja na szczęście musiałam w wieku 10 lat nauczyć się w nich tańczyć, także z poruszaniem się na obcasach nie mam problemu :D

3. Anonim Anonim

rób jak chcesz, wysoki obcas (PONAD 8CM)jednak bardzo przyczynia się powstawania wad postawy i zwyrodnień kości śródstopia, zależy od skłonności, ale za 5-10 lat będziesz miała haluksy jak Iman http://www.swag973.com/Pics/Music%20&%20Entertain%202/Iman%20feet.jpg

4. Anonim Anonim

btw. ja jestem dinozaurem i pierwsze szpilki (10cm) kupiłam w wieku 21 lat

5. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

e tam- 17 lat to nie jest aż tak mało, żeby chodzić w szpilkach :) nie codziennie oczywiście, ale na imprezę czy jakąś okazję to czemu nie. Mój bunt gimnazjalny przechodziłam w adidasach dzięki Bogu, ale już 17 lat to przecież można :)

6. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Miałam w ogólniaku taką "faszynistkę", która codziennie pomykała na minimum 10-12 cm szpilce :] Wyglądała przekomicznie, wręcz brodziła w nich jak czapla w wodzie, ale w jej mniemaniu wyglądała zniewalająco, jak z okładki Vogue - oczywiście jej "koleżanki" utwierdzały ją w tym przekonaniu :] To pokazuje, że nasza opinia odnośnie umiejętności chodzenia na obcasie jest baaaaardzo subiektywna :p
    Ale jeśli tańczysz, to na 100% masz grację niezbędną do noszenia szpilek, więc noś je jeśli lubisz :)

7. Anonim Anonim

mi to nie przeszkadza... sama mam 18 lat, i uwielbiam takie buty, spilki koturny botki :) moje najwyzsze maja 16 cm, i nie przejmuje sie tym, ze jestem wytykana przez ludzi (dziewczyna młoda z małym dzieckiem i takie buty bla bla) olej takie opinie.

8. MarAnt MarAnt

Według mnie dziwnie to nie wygląda, wręcz przeciwnie, jeśli się umie chodzić w takich butach to czemu nie?:) Fajnie wyglądają, wydłużają nogi...ja takie buty bardzo lubię (ale w nich nie chodzę, rozumie się, bo trzynastolatka w takich szpilkach, to trochę dziwne). Choć mam zamiar ubrać na konfirmację koleżanki szpilki, w tym, że z mniejszym ( i to o dość trochę) obcasem, no i wtedy będę już miała ale 14 lat.
    Jedyne jakie buty ubieram z obcasem to koturny, mam dwie pary, w których czasami też do szkoły chodzę, w tym, że mieszkam w Niemczech i tutaj to w sumie nic dziwnego jak dziewczyna przyjdzie w koturnach do szkoły (dopóki nie są nie wiadomo jak wysokie, bo w końcu to bez przesady też.). Po prostu inne zwyczaje tu są.:)

9. Anonim Anonim

Jako 17 latka śmigałam już w 15-stkach :) 10tka do szkoły, to była norma. Jesteś już praktycznie pełnoletnia, więc nie ma w tym nic złego. Pierwsze buty na obcasie (takim powyżej 5 cm) miałam jako 16 latka. To jest normalny wiek myślę. Przecież nie będziesz zaczynać chodzić na obcasach w wieku 18 lat, bo na szpilkach się nauczysz śmigać dopiero po 30stce! nie przejmuj się i rób swoje - w wysokich obcasach u dorosłej kobiety (a prawie nią jesteś) nie ma nic zdrożnego!

10. jestemvanessa jestemvanessa

No jasne, że przystoi:):) Niczym się nie martw, jesteś prawie dorosła a jak lubisz chodzić na obcasach i umiesz to już napewno:) Pozdrawiam!

11. Erill style Erill style

MNie sie wydaje ze to bardziej jednak zalezy od wzrostu, postawy a przede wszystkim od umiejtnosci poruszania sie w takich butach a nie od wieku. jak widze pokracznie człapiace na zgietym kolanie laski, ktore sa zgarbione ale krocza "dumnie" w 14 to robi mi sie slabo i jednoczesnie chce mi sie smiac. Super, kupilam sobie mest hef sezonu ultra wysoka szpilka i zrobilam sobie minus 150 to atrakcyjnosci bo wygladam jak nieskoordynowany orangutan. A tak prezentuje sie niestety bardzo wiele nastolatek w "litach" ktore widuje na ulicy. Zalosc do potegi. Jesli juz sie ktos podejmuje chodzenia w szpilkach to sugeruje nauczyc sie chodzic z prostymi plecami, podniesiona glowa a nie wbita do gardla broda i na prostych kolanach i pewnym krokiem bo kupono wysokuch butow nie sprawi ze bedziemy nagle swietnie wygladac.

12. sybilla sybilla

Jeśli lubisz wysokie obcasy a chcesz przy tym zachować zdrowie to warto rozglądać się za czółenkami na platformie. Buty z platformą zmniejszają odczuwalną dla stopy wysokość obcasa, pozostawiając przy tym oczekiwany wygląd.

Bardzo ważna jest też jakość butów. Nie zawsze można trafić na wygodne buty, ale oprócz konkretnych modeli czółenek, wiele zależy od producenta. Posiadam sklep internetowy z obuwiem, dlatego zależy mi na tym żeby dobierać buty wygodne dla klientek, dobrze wykonane i oczywiście piękne:)

Zachęcam więc do odwiedzenia mojego sklepu pod adresem www.heelsshop.pl
    Szczególnie polecam buty firmy Janta z których wszystkie klientki są zadowolone, rozmiarówka jest typowa i są bardzo ładne.

Zapraszam też do wzięcia udziału w konkursie na FB - do wygrania jesienne botki:
    http://www.facebook.com/heelsshop.pl.obuwie

Pozdrawiam
    Sybilla

13. Anonim Anonim
  14. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@Anonim: przestań spamować na każdym wątku, robisz sklepowi antyreklamę promując go tak nachalnie.

15. Iza Le. Iza Le.

a kiedy masz nosić? jak będziesz miała 60?? bo prawdopodobnie takie panie się czepiają c'nie? :P

16. Iza Le. Iza Le.

@Anonim: haluksy nie są zależne od noszenia obcasów, tylko od genetyki, nic się na nie nie poradzi

17. Anonim Anonim

@StrasznaSzafa: Zgadzam się!

18. Anonim Anonim

@Iza Le.: genetyka nie jest jedynym czynnikiem, choć ważnym, buty na obcasach, jak i baletki na twardych, bardzo cienkich podeszwach, przyczyniają się do powstawania tego zwyrodnienia

19. Kasia Marc Kasia Marc

Pasują - jestem od Ciebie sporo starsza i chyba mnie bardziej one nie pasują, ale od czasu kiedy kupiłam moje ostatnie buciki, jestem w nich zakochana ;-)

20. Daria Custom lookINK Daria Custom lookINK

Zaczęłam chodzić w szpilkach jak miałam jakieś 13 lat, jesli umiesz w nich chodzić, to jak dla mnie śmiało :)

TRENDY

1. Samochód dla kobiety

Ostatnio: Sandra Wolanczyk .

2. Jakie etui wybrać

Ostatnio: Eliza Kaszko .

3. Jaki dywan do salonu?

Ostatnio: Ala Alicja .

4. Converse czy Vans ?

Ostatnio: anna polak .

5. makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?

Ostatnio: Monika Wilczyńska .

Polecamy