Wasze opinie o współpracy: blog - firma.

Hej, jak każda/każdy wie autorki/autorzy blogów nawiązują współprace z firmami o różnych tematykach promując ich produkty.. Chciałabym byście tutaj się pochwalili/pochwaliły:
- z jakimi firmami nawiązaliście/łyście taki kontakt ,
- z którymi Wam się najlepiej współpracuje/współpracowało
- jakie nieprzyjemności się Wam przytrafiły i jaki był tego skutek

i rożne tego typu wypowiedzi.

Pozdrawiam :)

Replies

1. kakaao kakaao

@perfection_harmony: Poklikałam, W zamian chciałabym abyś weszła na mojego bloga http://kakaao.blogspot.com zjechała na sam dół strony i kliknęła w reklamę google. :)
    Pozdrawiam! :)

2. Karolina Kk :) Karolina Kk :)

@Paulina Młodzik: ja do nich teraz napisałam, że nadal na moim koncie nic nie ma :/

3. Alexandra Krajewska Alexandra Krajewska

http://zyciowa-salatka.blogspot.com ja tez proszę o klikniecia w banery jak coś piszcie, że kliknęłyście i tez wam kliknę :D
    Ja do recenzji dostałam już np kosmetyki z GOSH cosmetic, staram się by moje posty nie były samymi recenzjami i je tak sobie wymieniam na przemian recenzja jakaś inna notka... bo nie chce zalać swojego bloga w 100 % recenzjami.
    Czekam na lato by dodać jakieś ładne zestawy :D

4. Anonymous Anonymous

@Paulina Młodzik: Dostaję tak śmieszne programy partnerskie, że aż mi słabo. A te emaile wysyłane automatycznie jak dla mnie są upokarzające. Nie uważacie? Moim zdaniem każdy blog ma swój potencjał i powinien być traktowany indywidualnie. Myślę, ze firmy współpracujące powinny lepiej weryfikować jakość blogów...

5. Addicted to Passion Addicted to Passion

Witam, czy ktoś ma podpisaną umowę z BLOGmedia? Możecie się podzielić opiniami jak przebiega współpraca?

6. Turqusowa Turqusowa
  7. Addicted to Passion Addicted to Passion

No to wszystko jasne dzieki wielkie :)

8. Mała Mi. Mała Mi.

poklikałam wszystkim wyżej i też proszę o pomoc :))
    http://malamidiy.blogspot.com/2014/01/208.html

9. Porcelain Desire Porcelain Desire
  10. Paulina Młodzik Paulina Młodzik

@Anonymous: Podejrzewam, że z początku tak nie było, teraz firmy wysyłają hurtowo wiadomości nie spoglądając o czym jest blog, nie muszę daleko szukać - blog mojej znajomej, o czym wcześniej pisałam- nic o modzie, niewielu obserwatorów a ma propozycje współpracy. Niestety, ale bloggerki same sobie na to pozwoliły wyrażając zgodę na reklamowanie przysłowiowych rajstop za 1$ i firmy z tego korzystają. ;) Dzięki temu ja nauczyłam się mocno selekcjonować nowe współpracę i jak widzę, że na internecie krąży o tej firmie - odmawiam. ;)

11. kakaao kakaao

Dziewczyny, chętnie poklikam w Wasze banery lub napiszę komentarz na waszym blogu w zamian za to, że wejdziecie na mojego bloga http://kakaao.blogspot.com zjedziecie na sam dół strony i klikniecie w reklamę google. :)

12. ena mour ena mour

Dziewczyny, jak ogólnie jest z jakością ciuchów w persunmall? Bo napisałam o nich post (i prosiłabym o kliknięcia w link do persunmall) http://enamourr.blogspot.com/2014/01/moje-typy-w-persunmall.html i przyznali mi kredytu 45, jak jest z wysyłką? Jest darmowa czy trzeba z tych punktów płacić?

13. Turqusowa Turqusowa

Słuchajcie - jeżeli chodzi o Sheinside to te ubrania dla blogerów zmieniają się czy ciągle są te same? :)

14. Turqusowa Turqusowa

przyszła paczka z rosewholesale - jestem zadowolona, chociaż myślałam, że jedna koszula jest zrobiona z innego materiału, ten jest strasznie gniecący się :(

15. keyt keyt

@ena mour: Płaci się za taką standardową 5$ niestety..

16. keyt keyt

@ena mour: A co do jakości to ja jestem zadowolona ze wszystkiego co zamawiałam, jak na razie się na niczym nie zawiodłam:)

17. Turqusowa Turqusowa

no i kolejna paczka - tym razem od Banggood - plecak. Świetny. Wygląda mi na mocny i całkiem dobrze zrobiony. Zobaczymy jak się będzie sprawował :)
    Coś czuję, że kurierzy odczują trochę swoją pracę, bo od Banggood mają do mnie dojść jeszcze 3 paczki :D

18. Veronica Juliett Veronica Juliett

@Anonymous: Blogerki same sobie psują rynek. Przykra prawda jest taka, że opinia o nas nie jest najlepsza. W oczach firm jesteśmy tanią siłą roboczą, która zrobi wszystko za ciuszek warty kilka złotych… Większość z nas pracuje tak naprawdę na darmo, bo bluzka jest dla firmy żadnym kosztem, a i za nią można mieć blogerkę z kilkunastotysięcznym zasięgiem.

19. Veronica Juliett Veronica Juliett

Wniosek nasuwa się jeden: jak same siebie wyceniamy tak jesteśmy traktowane. Jako hurtowa i do tego darmowa reklama.

20. Magdalena Warmińska Magdalena Warmińska

Zgadzam się. Dla mnie proszenie o klikanie w bannery, na których można zarobić grosze, jest trochę dziwne. Dostałam dużo propozycji współpracy, a przyjęłam na razie tylko dwie - SENSOWNE - które nie wymagały ode mnie żadnego bannera i innego zaśmiecania bloga (nie twierdzę, że bannery to zło, ale w niewielkiej ilości i za sensowne korzyści). Cała reszta tych propozycji to chyba jakieś słabe żarty były ;) i odpowiednio też odpisałam ich nadawcom - że nie prowadzę działalności charytatywnej na rzecz reklamowania firm. Ale w końcu każda z nas pracuje na swoją 'markę' i ma swoją strategię (albo nie ma ;)) także niech każdy robi na swoim podwórku co mu się podoba, ale osobiście nie rozumiem pogoni za chińską szmatką wartą 10 zł.

OUR BLOGS

1. Pinned thread

Nowe posty

Last reply: ohMadeleine .

2. wzajemna obserwacja naszych blogów

Last reply: yenneferka .

3. Obserwacja na Modnej Polce

Last reply: yenneferka .

4. nagłówek

Last reply: Diana aaa .

5. Jak zyskać popularność?

Last reply: Diana aaa .