Wasze opinie o współpracy: blog - firma.

Hej, jak każda/każdy wie autorki/autorzy blogów nawiązują współprace z firmami o różnych tematykach promując ich produkty.. Chciałabym byście tutaj się pochwalili/pochwaliły:
- z jakimi firmami nawiązaliście/łyście taki kontakt ,
- z którymi Wam się najlepiej współpracuje/współpracowało
- jakie nieprzyjemności się Wam przytrafiły i jaki był tego skutek

i rożne tego typu wypowiedzi.

Pozdrawiam :)

Replies

1. kakaao kakaao

@perfection_harmony: Poklikałam, W zamian chciałabym abyś weszła na mojego bloga http://kakaao.blogspot.com zjechała na sam dół strony i kliknęła w reklamę google. :)
    Pozdrawiam! :)

2. Karolina Kk :) Karolina Kk :)

@Paulina Młodzik: ja do nich teraz napisałam, że nadal na moim koncie nic nie ma :/

3. Alexandra Krajewska Alexandra Krajewska

http://zyciowa-salatka.blogspot.com ja tez proszę o klikniecia w banery jak coś piszcie, że kliknęłyście i tez wam kliknę :D
    Ja do recenzji dostałam już np kosmetyki z GOSH cosmetic, staram się by moje posty nie były samymi recenzjami i je tak sobie wymieniam na przemian recenzja jakaś inna notka... bo nie chce zalać swojego bloga w 100 % recenzjami.
    Czekam na lato by dodać jakieś ładne zestawy :D

4. Anonymous Anonymous

@Paulina Młodzik: Dostaję tak śmieszne programy partnerskie, że aż mi słabo. A te emaile wysyłane automatycznie jak dla mnie są upokarzające. Nie uważacie? Moim zdaniem każdy blog ma swój potencjał i powinien być traktowany indywidualnie. Myślę, ze firmy współpracujące powinny lepiej weryfikować jakość blogów...

5. Addicted to Passion Addicted to Passion

Witam, czy ktoś ma podpisaną umowę z BLOGmedia? Możecie się podzielić opiniami jak przebiega współpraca?

6. Turqusowa Turqusowa
  7. Addicted to Passion Addicted to Passion

No to wszystko jasne dzieki wielkie :)

8. Mała Mi. Mała Mi.

poklikałam wszystkim wyżej i też proszę o pomoc :))
    http://malamidiy.blogspot.com/2014/01/208.html

9. Porcelain Desire Porcelain Desire
  10. Paulina Młodzik Paulina Młodzik

@Anonymous: Podejrzewam, że z początku tak nie było, teraz firmy wysyłają hurtowo wiadomości nie spoglądając o czym jest blog, nie muszę daleko szukać - blog mojej znajomej, o czym wcześniej pisałam- nic o modzie, niewielu obserwatorów a ma propozycje współpracy. Niestety, ale bloggerki same sobie na to pozwoliły wyrażając zgodę na reklamowanie przysłowiowych rajstop za 1$ i firmy z tego korzystają. ;) Dzięki temu ja nauczyłam się mocno selekcjonować nowe współpracę i jak widzę, że na internecie krąży o tej firmie - odmawiam. ;)

11. kakaao kakaao

Dziewczyny, chętnie poklikam w Wasze banery lub napiszę komentarz na waszym blogu w zamian za to, że wejdziecie na mojego bloga http://kakaao.blogspot.com zjedziecie na sam dół strony i klikniecie w reklamę google. :)

12. ena mour ena mour

Dziewczyny, jak ogólnie jest z jakością ciuchów w persunmall? Bo napisałam o nich post (i prosiłabym o kliknięcia w link do persunmall) http://enamourr.blogspot.com/2014/01/moje-typy-w-persunmall.html i przyznali mi kredytu 45, jak jest z wysyłką? Jest darmowa czy trzeba z tych punktów płacić?

13. Turqusowa Turqusowa

Słuchajcie - jeżeli chodzi o Sheinside to te ubrania dla blogerów zmieniają się czy ciągle są te same? :)

14. Turqusowa Turqusowa

przyszła paczka z rosewholesale - jestem zadowolona, chociaż myślałam, że jedna koszula jest zrobiona z innego materiału, ten jest strasznie gniecący się :(

15. keyt keyt

@ena mour: Płaci się za taką standardową 5$ niestety..

16. keyt keyt

@ena mour: A co do jakości to ja jestem zadowolona ze wszystkiego co zamawiałam, jak na razie się na niczym nie zawiodłam:)

17. Turqusowa Turqusowa

no i kolejna paczka - tym razem od Banggood - plecak. Świetny. Wygląda mi na mocny i całkiem dobrze zrobiony. Zobaczymy jak się będzie sprawował :)
    Coś czuję, że kurierzy odczują trochę swoją pracę, bo od Banggood mają do mnie dojść jeszcze 3 paczki :D

18. Veronica Juliett Veronica Juliett

@Anonymous: Blogerki same sobie psują rynek. Przykra prawda jest taka, że opinia o nas nie jest najlepsza. W oczach firm jesteśmy tanią siłą roboczą, która zrobi wszystko za ciuszek warty kilka złotych… Większość z nas pracuje tak naprawdę na darmo, bo bluzka jest dla firmy żadnym kosztem, a i za nią można mieć blogerkę z kilkunastotysięcznym zasięgiem.

19. Veronica Juliett Veronica Juliett

Wniosek nasuwa się jeden: jak same siebie wyceniamy tak jesteśmy traktowane. Jako hurtowa i do tego darmowa reklama.

20. Magdalena Warmińska Magdalena Warmińska

Zgadzam się. Dla mnie proszenie o klikanie w bannery, na których można zarobić grosze, jest trochę dziwne. Dostałam dużo propozycji współpracy, a przyjęłam na razie tylko dwie - SENSOWNE - które nie wymagały ode mnie żadnego bannera i innego zaśmiecania bloga (nie twierdzę, że bannery to zło, ale w niewielkiej ilości i za sensowne korzyści). Cała reszta tych propozycji to chyba jakieś słabe żarty były ;) i odpowiednio też odpisałam ich nadawcom - że nie prowadzę działalności charytatywnej na rzecz reklamowania firm. Ale w końcu każda z nas pracuje na swoją 'markę' i ma swoją strategię (albo nie ma ;)) także niech każdy robi na swoim podwórku co mu się podoba, ale osobiście nie rozumiem pogoni za chińską szmatką wartą 10 zł.