Wasze opinie o współpracy: blog - firma.

Hej, jak każda/każdy wie autorki/autorzy blogów nawiązują współprace z firmami o różnych tematykach promując ich produkty.. Chciałabym byście tutaj się pochwalili/pochwaliły:
- z jakimi firmami nawiązaliście/łyście taki kontakt ,
- z którymi Wam się najlepiej współpracuje/współpracowało
- jakie nieprzyjemności się Wam przytrafiły i jaki był tego skutek

i rożne tego typu wypowiedzi.

Pozdrawiam :)

Odpowiedzi

1. modanastrychu modanastrychu

fajny wątek :)

Ja póki co dostałam sukienkę od sklepu Partnersa.pl, na razie jej nie opublikowałam, ale oni nie stawiali żadnych wymagań więc się nie spieszę, poza tym niby współpracuję z Top Charms ale obiecali mi 50% zniżki a wychodzi na to że jak chcę coś kupić to za każdym razem muszę prosić o kod rabatowy :/ poza tym mam mieć korzyści z zakupów osób które się dzięki mnie zalogują ale coś to nie działa ... reszta podjętych rozmów na razie wisi i czeka :)

Ale może dlatego że nie walę drzwiami i oknami do każdej firmy w przeciwieństwie do niektórych osób...

2. Anonim Anonim

w końcu ktoś się wypowiedział, dziękuje.. :)

Ja niestety nie wypowiadam się na ten temat, ponieważ z nikim nie współpracuję gdyż mój blog nie spełnia wymagań heh, jedyne co mogę dodac to to, że właśnie nie ma co się tak dobijać do firm, po dużym wkładzie w bloga i na to przyjdzie pora :)

Ps. zadowolona z sukienki? mam nadzieje, że ją zaprezentujesz na modnapolka ;)

3. modanastrychu modanastrychu

no z sukienki bardzo, bo sama ją wybrałam :) oczywiście że się pokażę tylko muszę zregenerować nogi bo się poobijałam trochę ostatnio, a na kryjące rajstopy póki co za gorąco :D

4. Anonim Anonim

Współpraca z różnego rodzaju firmami, to świetna sprawa o ile nie staje się priorytetem w prowadzeniu bloga ... zaglądając to tu, to tam można zaobserwować, że to co na początku było pasją, po czasie stało się "sprzedażą" - po trochę samego siebie. Irytuje mnie moment gdy odwiedzam dany blog i pierwsze co bije mnie w oczy, to REKLAMY! W momencie w którym każdy z postów składa się z "podarunków" od firmy, przestaje być to dla mnie kreatywnością, czy własnym stylem - a staje się stylem narzuconym odgórnie. Śmieszą mnie też zachowania typu, naganianie obserwujących, jeśli ktoś mnie znajdzie przypadkiem lub przy okazji jakiegoś wydarzenia w którym brałam udział i doda mój blog do obserwowanych, to jest to dla mnie zaszczyt i ogromna satysfakcja. Każdego dnia zastanawiam się, czy jest sens pisania kolejnych postów, ale wtedy właśnie przychodzi ta myśl: "przecież ja to lubię, jak mogłabym tego nie robić?". Zawsze powtarzam, że nie jestem znawcą mody, ja się nią tylko bawię, bo lubię dobrze wyglądać i jeśli ktoś to zauważy oferując mi współpracę, fajnie :)

5. Anonim Anonim

mądre słowa ;)

6. marionetkamody marionetkamody

Ja na razie otrzymałam tylko oferty współpracy typu ja wrzucam reklamę, oni mi płacą. Nie chcę jednak się sprzedawać i oferty te na razie wiszą. Jeśli jednak zdarzy się jakaś sensowna oferta współpracy od firmy, której produkty przypadną mi do gustu, na pewno rozpatrzę ją pozytywnie.

7. Anonim Anonim

też bym chciała współpracować, lecz chyba do tego się nie nadaję...

8. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

zgodzę się z takajedna, współpraca jest czymś fajnym jeśli jest przy okazji oraz jeśli firma nie wpływa na formę naszego bloga.. Mi przewinęło się kilka współprac.. z tych, które źle wspominam to:

e-marilyn ... dostałam od firmy rajstopy i w tym samym dniu już były wyrzuty, że jeszcze nie ma zestawu (listonosz przyszedł o 15, więc już się robiło ciemno..) stworzyłam ok 6 zestawów, a z ich strony cisza.. nawet nie odp na meile ;\
    merg.pl merg napisali do mnie sami w wakacje, dostałam zniżkę + darmową wysyłkę, nie wahałam się, bo i tak chcialam kupić buty, które mieli na allegro.. po 2 zestawach w odstępie czasu miałam dostać już za darmo inną parę.. zrobiłam zestawów może z 12.. a oni cisza.. jak pytałam jak to dalej będzie wyglądać itd to pisali: ładne masz zdjęcia.

9. Alex andra Alex andra

Dostałam od wholesale-dress torbę : żółtą z mojego ostatniego wyglądu i mam co do niej mieszane uczucia. Ładna jest to na pewno, ale jakościowo niekoniecznie. Na chwilę obecną mam ją 2 miesiące, a zapięcie się odrywa od torby, zapinki typu "karabinki" odczepiają się jak tylko zaczynam biec na busa i nie tylko :) Po za tym farbuje od spodni nawet z dobrego sklepu. Ale i tak polecam wholesale, mają śliczne rzeczy i wielki wybór :)

10. Anonim Anonim

Nawet nie chce mi się wypowiadać... jest zaledwie garstka osób, które udzielają się na forum, a reszta ma całe to forum głęboko w dupie! Przyjść, wlepić zestaw, zbierać punkty i tyle. Irytujące to jest, no :)

Ja tam mam z japańca parę rzeczy i nic się z nimi nie dzieje, wręcz przeciwnie, uwielbiam je :)

11. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja pamiętam jak zamówiłam pierwszy raz od wholesale oversize, strasznie się cieszyłam, bo o podobnym marzyłam od cubusa, ale szkoda było mi 100zł.. Bluza okazała się być 15cm krótsza i 10 cm węższa.. zamiast luźnej tuniki miałam dopasowaną bluzę do połowy pośladków ;<

12. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

a ja się zastanawiam czy kupić torbę z tego wholesale- mam mieszane uczucia bo boję sie wysłać kasę jakiejś zagranicznej firmie... wiem że wiele blogerek z nimi współpracuje i dlatego jestem ciekawa co o tym sądzicie

Ja współpracowałam z jedną firmą i jestem bardzo zadowolona :) Mimo, że to tylko jedna firma, ale za to porządna, miły kontakt, byłam zachwycona :) GaleriaQarat - o tym sklepie nie powiem na prawdę złego słowa :)

13. Anonim Anonim

Jeśli zamawiasz od nich ze strony nie masz się czego obawiać, ja zamawiałam i wszystko było ok. Wybierałam Fedex'a i przesyłkę miałam w ciągu tygodnia, bo akurat taka opcję zaznaczyłam. Jedyną przeszkodą na chwilę obecną jest to, że zaczyna się u Nich Nowy Rok i wiele rzeczy ze strony jest niedostępnych lub przygotowanie paczki może trwać dłużej niż zwykle.

14. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja co do ich toreb mam mieszane uczucia.. są piękne, prezentują się znakomicie, do wszystkiego pasują, wygodne.. ale moja ma miesiąc i już zaczynam dostrzegać urywające się ramiączka - a noszę zazwyczaj w niej tylko: portfel, kalendarz książkowy, długopis, gumy, klucz, telefon, chusteczki, okrojoną wersję kosmetyczki.. czyli standard.. ewentualnie kartki, ale to ważące tyle co zeszyt..

zapomniałam coś napisać o moich ulubionych współpracach ;d
    na pierwszym miejscu jest Magic Box, z resztą my mamy kontakt w życiu prywatnym i tak są przekazywane zawsze cudowne drobiazgi, na dodatek wzajemnie się inspirujemy, a ona spełnia moje wymysły i marzenia ;d
    druga firma to mosquito, zawsze paczki szybko przychodzą, rzeczy piękne, zawsze ten sam sympatyczny kurier i szybki kontakt ;)

15. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

jeszcze tak przy okazji współprac.. mnie strasznie irytuję, gdy dodaję coś, zalinkuję rzecz i od razu pytania i meile: jak nawiązałaś z nimi współpracę.. a przecież nie każda zalinkowana rzecz to współpraca.. Mam np 4 pary butów ze sklepów internetowych, a tylko jednak z nich jest prezentem.. smutne, że ludzie tak sobie zaszufladkowali współpracę, że link kojarzy się tylko z jednym..

16. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

niby tak ale jak dodajesz link i nie piszesz przy tym ceny to ludzie tak to mogą odebrać

17. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ale z drugiej strony kiedy wszystko podpisujesz i przy niczym nie dajesz nigdy ceny to też to dziwnie wygląda. Dla mnie śmieszna jest ta polityka i podejście do tego.
    No i z drugiej strony są jeszcze banery, które wskazują z kim się współpracuje, a z kim nie ;d
    i nie chodzi mi tutaj, że coś złego jest w pytaniach innych czy współpracuję czy nie.. ale o to, że gdy napiszę coś sama od siebie o jakimś towarze to już też od razu jest łatka - współpraca.. a zdarza mi się od czasu do czasu napisać kilka słów o czymś co lubię, jest wygodne i kupiłam za swoje pieniądze ; )

18. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

oo no właśnie i kolejny problem- czasem piszę przy swoim wygladzie co za ile kupiłam a czasem nie. chyba przestanę bo to tak jakbym się chwaliła ze coś tam mam za 140zł , ale z drugiej strony lubię czasem napisać że za marynarkę zapłaciłam 3zł bo jest z sh- pochwalę się czyli. Ciekawe.

19. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja lubię na blogach czytać za ile była jakaś sklepowa rzeczy, gdy bardzo mi się spodoba - przynajmniej zaoszczędza mi czas i wiem czy mam na nią jeśli aż tak zachwyca czy muszę jeszcze oszczędzić ;d

przespałam się z tym.. i z opcją linkowania, i pisania cen, i z zachwalaniem czegoś i wydaje mi się, że ludzie po zobaczeniu jakieś reklamy na blogu przestają wierzyć w bezinteresowność.. a przecież reklama wcale nie musi być celem, a jak wspomniała takajedna może być przy okazji ;)

20. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

a też zdarza mi się mieć reklamy firm, które lubię lub którym chcę pomóc żeby zostały jakoś zauważone, a nie dostaję nic ;)
    mi zdarzyło się nawiązać współpracę z firmami, u których robiłam zakupy i to jest miłe, bo prędzej sama coś kupowałam, oni jakoś zauważyli i napisali, a że zadowolona byłam z zakupów to czemu nie spróbować? ;d

NASZE BLOGI

1. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: Karolina Godlewska .

2. Komentownie Blogów

Ostatnio: Julita B.. .

3. INSTAGRAM

Ostatnio: Dash ___ .

4. wzajemna obserwacja naszych blogów

Ostatnio: Paulina W.. .

5. Zaproszenia na nasze fanpage na Facebook'u

Ostatnio: Dash ___ .