Zaskakująca popularność

Otóż, natknęłam się dzisiaj na bloga modowego, który został stworzony w marcu, jest to polski blog. Zaskoczył mnie fakt że w ciągu 5 miesięcy uzbierał 2tyś obserwatorów, 60tyś wejść i przy każdym poście jest średnio po 300 komentarzy. Skąd tak szybko bierze się taka popularność?

Odpowiedzi

1. dogonicpasje dogonicpasje

dziewczyny, same robicie im teraz reklamę, widziałyście jak licznik podskoczył? :) A tak poważnie, krytykowanie kogoś za to jaką ma twarz jest przykre, tym bardziej, że robicie to za plecami tej dziewczyny. Zgadzam się z Wami w kwestii spamowania, też tego nie lubię i jak dla mnie one wcale nie są takie popularne, ale w sumie mam to gdzieś, bo co mnie to obchodzi, niech sobie spamują, byle nie u mnie :)

2. Alex andra Alex andra

@dogonicpasje: Dokładnie.

3. Anonim Anonim

@dogonicpasje: Zgadzam się. Zwykłe, paskudne obgadywanie. Nie podoba się stylizacja - idź i napisz komentarz, doradź coś, wyraź jakąkolwiek opinię, ale nie za plecami w taki sposób ;/ No i czy statystyka świadczy o popularności? Bo ja ich w tv ani gazecie nie widziałam, więc zrobiony "szum" o nic. Znowu.

4. dogonicpasje dogonicpasje

@Anonim: całkowicie się z Tobą zgadzam.

5. Natalia Beszko Natalia Beszko

Sprawdź portal http://www.syndications.pl/jak-liczyc-okres-wypowiedzenia-umowy-o-prace/ dzięki niemu przekonasz się, że prowadzenie własnego biznesu potrafi być proste, trzeba jedynie wiedzieć jak się za to zabrać.