Zaskakująca popularność

Otóż, natknęłam się dzisiaj na bloga modowego, który został stworzony w marcu, jest to polski blog. Zaskoczył mnie fakt że w ciągu 5 miesięcy uzbierał 2tyś obserwatorów, 60tyś wejść i przy każdym poście jest średnio po 300 komentarzy. Skąd tak szybko bierze się taka popularność?

Odpowiedzi

1. Designerki Blog Designerki Blog

obserwacja za obserwacje, pisanie komentarzy gdzie się da, organizowanie konkursików itp.

2. The Violin Style The Violin Style

Podaj link to zobaczymy :) Łatwo można to sprawdzić.

PS. 60 tys. odsłon od marca to nie jest dużo.

3. olimpka olimpka

moze podasz nazwe? łatwiej będzie ocenić dlaczego jest popularny ;)

4. Porcelain Desire Porcelain Desire
  5. Porcelain Desire Porcelain Desire

od maja i 53tyś wyświetleń, źle napisałam ;)

6. Designerki Blog Designerki Blog

a widzisz ile maja reklamowych bannerów. Matko boska ;d

7. Anonim Anonim

Ciekawe... zwłaszcza, że ta blond dziewczyna jest dość odstraszająca (przepraszam za tą opinię, ale same przyznacie, że nie jest zbyt stylowa, czy urodziwa - wręcz lekko kiczowata).
    Podejrzewam, że robi dużo spamu. Dużo, dużo, dużo spamu. Dziwne, że jej się chce. Ale widać, że się opłaca. Ale blog generalnie nieciekawy. Na pewno już więcej nie wejdę.

8. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Liczba wyświetleń w porównaniu do liczby obserwatorów jest bardzo mała. Haaa, ale za to banerków cała masa! :) Obserwujemy? :P

9. Anonim Anonim

ostro!

10. Porcelain Desire Porcelain Desire

@In blue jeans Kasia: też uważam że jest trochę mała

11. olimpka olimpka

już kiedyś się na nią natknęłam i od razu wiedziałam o co chodzi ;p

12. Designerki Blog Designerki Blog

@In blue jeans Kasia: przypuszczam, że obserwatorzy wzięli sie tylko i wyłącznie z konkursów..

13. The Violin Style The Violin Style

Sprawa jest prosta :D Dziewczyny są dwie, więc zostawiają pierdyliard komentarzy x2 i do tego każdy z nich jest typu "śliczne, obserwujemy?"
    Reasumując - żadna to popularność. Jak przestaną zostawiać milion komentarzy na innych blogach, to już nikt do nich nie zajrzy. Niestety (a może stety? ;) takim sposobem nie można zdobyć popularności ;]

14. Designerki Blog Designerki Blog

Przejrzałam posty- 90% to takie typu "Ostatnio natknęłam sie na cudowny sklep..." , "Mam dla was kolejny konkurs..." Wszystko jasne.

15. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

@Designerki Blog: Ooo, faktycznie było tych konkursów trochę, ale żeby były konkursy organizowane przez inne firmy to liczba obserwatorów musi być duża, więc chyba obserwujemy się kłania. :)

16. Porcelain Desire Porcelain Desire

@The Violin Style: pierdyliard - no nieźle ;) nie ujęła bym tego w ten sposób ;D

17. Designerki Blog Designerki Blog

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/2012/08/yellow-dress.html CZY WY TO WIDZICIE? xd nie wiem czy się smiać, czy płakać..

18. Designerki Blog Designerki Blog

@In blue jeans Kasia: zakładam, że wśród tych obserwatorów 60-80% to właśnie tym sposobem- spam i obserwacja za obserwacje.

19. The Violin Style The Violin Style

@Designerki Blog: A reszta z konkursów? :D

20. Porcelain Desire Porcelain Desire

@Designerki Blog: niesamowite;)