Zadbane ciało

Chciałam poruszyć temat dotyczący , naszych piękny ciał, i o to jak najlepiej o nie dbać?? Czy duża dawka balsamów, żelów czy olejków sprzyja naszej skórze??

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

codziennie balsam, 2-3 razy peeling całego ciała, codziennie krem do twarzy nawilżający + zdrowe jedzenie i jogging! :) pozdrawiam

2. Niewymiarowa style Niewymiarowa style

Ćwiczenia ! Świetnie ujędrniają ciało. ;)

3. basia pieknak basia pieknak

Na brzuch polecam 6 weidera , robie 2 tygodnie i mam doskonale efekty, natomiast na ujedrnienie calego ciala, ja glownie likwiduje cellulit i jeszcze ujedrniamu uda i posladki i brzuch, ale to juz chodze na zabieg , maximus, bardzo ujedrnia skore bo dziala az na miesnie efekty rewelacyjne. poza tym jasen ze balsamy z shea butter

4. KosmetyczkaKamy KosmetyczkaKamy

Ja stosuję balsam na noc, ponieważ żele pod prysznic często przesuszają skórę. To jak na razie mi wystarcza. ;)

5. Magda Lenka Magda Lenka

Systematyczne ćeiczenia +spora il.balsamu codziennie i u mnie jest ok.

6. jointyicroissanty jointyicroissanty

ja biegam 3x w tygodniu po 35 minut, peeling kawowy 2x w tygodniu oraz masło do ciała floslek beeco rano i wieczorem, ale i tak ważniejsza jest zdrowa dieta.

7. PhotoshootAndFashion Kath PhotoshootAndFashion Kath

Peeling raz w tygodniu, balsam, zdrowa dieta i ruch;-)

O kosmetykach - wkrótce nowe balsamy http://testujemy-i-piszemy.blogspot.com/

8. Marta Czabała Marta Czabała

regularny peeling, zwłaszcza kokosowy od Efektima.

9. Marta Amar Marta Amar

Ja dbam o to żeby raz na jakiś czas odwiedzać kosmetyczkę i wykonywać jakiś zabieg upiększający. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele daje oczyszczanie czy nawilżanie wykonane na profesjonalnych produktach przez osobę do tego uprawniona. Mogę polecić salon Artimex w Raciborzu. Ja tam zawsze chodzę i jestem bardzo zadowolona.

10. Ewa Czar Ewa Czar

ja uwielbiam maseczki, ale balsamów nie używam, bo za bardzo się kleją :D

11. Aleksandra Kijanka Aleksandra Kijanka

Ja stosuje balsam ;)