SNEAKERSY

CO MYŚLICIE O SNEAKERSACH ? tandeta? Jak dla mnie sa extra, coś innego :) złamanie stereotypu. Jakie jest Wasze zdanie?

Odpowiedzi

1. olimpka olimpka

podobają mi sie tylko i wyłącznie beżowe ;)

2. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Ja jeszcze się nie przekonałam do tych butów. :) Po prostu chyba nie są w moim stylu, ale jak widzę looki z ich wykorzystaniem to niektóre mi się podobają. :) U mnie na blogu są do wygrania beżowe lub czarne sneakersy. :P

3. Anonim Anonim

mi się generalnie podobają, ale też zależy jakie ;).

4. Anonim Anonim

dobrze skrojone i wyprofilowane jak najbardziej, ale większość niestety nieciekawie wygląda

5. Monika Szymor Monika Szymor

Nie do końca może mój własny styl, ale podobają mi się w niektórych, luźnych stylizacjach ;-) Dobrze dobrane mogą fajnie wyglądać - wszystko jest dla ludzi ;-)

6. Iza Le. Iza Le.

ja mam czarne, ale raczej takie delikatniejsze ;) z dash44

7. cholerna niepewnosc cholerna niepewnosc

mam karmelowe od czasnabuty.com i te buty robią furorę! nie są tandetne tylko rewelacyjne!!!

8. Anonim Anonim

ja mam czerwone z kupbuty.

9. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja się długo przekonywałam, krążyłam gdzieś po zdjęciach i inspiracjach i nie do końca wiedziałam czy to to.. Podobają mi się one jednokolorowe, z ukrytą koturną w stonowanych kolorach - beż, karmel, khaki, czerń.

10. Anonim Anonim

@szaroscgwiazd: mi tez bardziej podobają się z ukryta koturną - i takie mam, ale jednak gustuję w żywszych kolorach jeśli chodzi o buty :D

11. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

@Anonim: mi te stonowane kojarzą się z botkami, te kolorowe już jak dla mnie za bardzo podchodzą pod trampki dlatego jeszcze nie umiem się przekonać, ale pewnie wszystko z czasem ;d

12. Anonim Anonim

Ja mam szare sneakersy z DeeZee. Już chyba niedostepne w sklepie online... Lubię, ale niektóre są źle 'skrojone' i wyglądają tandetnie.

13. Anna myinspirationss Anna myinspirationss

UWIELBIAM <3 Aktualnie mam już swoją czwartą parę snikersów, a szykują się kolejne ;p

14. violinfashion violinfashion

w dobrej stylizacji wyglądają naprawdę świetnie

15. artword style artword style

Wow Ancia, szalejesz :) Ale butów nigdy za wiele. Dzisiaj był kurier z moimi sneakersami, kupiłam granatowe ze sklepu internetowego. Są megawygodne i dobrze się prezentują. Zdecydowałam się na nie bardzo spontanicznie, choć podobały mi się od dawna. Polecam :)

16. Anonim Anonim

POTWIERDZAM! są mega wygodne

17. soczek_owocowy soczek_owocowy

jak dla mnie są boskie i z wyglądu, jak i z praktyki, sama mam takie czarne i mam wrażenie, jakbym chodziła na płaskim

18. Erill style Erill style

Jak dla mnie to back to the past i kupilam pierwsza para jaka sie pojawila na stale w sklepie i uwielbiam w nich chodzic. Nie ma znaczenia czy do jansow, szortow, spodnicy czy sukienki, czy legginsow. generalnie pasuja mi do wszystkiego jak kiedys sofixy ;)

19. Barbara Jedynak Barbara Jedynak

Mi się B A R D Z O podobają. Zamierzam sobie takie kupić tylko kasy brak..

20. Anonim Anonim

Ja właśnie muszę sobie kupić.
    Dziewczyny a może chcecie zgarnąć dowolną parę butów? Również sneakers'y można zgranąć;)

http://fashiolistka.blogspot.com/2012/09/09091012.html