Jak wyglądać młodziej ?

Każda kobieta pragnie aby wyglądać młodziej jak najdłużej jest to możliwe. Więc to robię to. Szczerze mówiąc, jestem właśnie przed trzydziestką, kilka niepozornych zmarszcek zaczęło pojawiać się na mojej twarzy ,kosmetyki które używam zdają się nie pomagać rozjaśnić ich , właśnie się zastanawiam jak ci celebryci utrzymują swoją skórę tak białą i delikatną, wciąż rozważam nową drogę by wyglądać młodziej . http://www.forever-pretty.com/default/elegant-dazzle-sleeveless-waist-shaping-dress-with-belt-white.html To jest sukienka w kwiaty, którą wybrałam , ale obawiam się że może na mnie źle wyglądać. Czy masz jakieś propozycje by wygladać młodziej? Proszę.

Odpowiedzi

 1. Bad Mind Bad Mind

  Czemu miałaby na Tobie wyglądać źle?
  Dziewczyno! 30 to nie dużo! Ważne, że czujesz się młodo. Co do "odmładzania", to gwiazdy mają dobrych chirurgów i dużo kasy. A ty możesz po prostu zacząć ćwiczyć, szczególnie brzuszki, jogging, by cała skóra nie zaczęła brzydko zwisać. Na pewno nie staraj się uciekać do ubierania jak nastolatka (to pogarsza sprawę), a po prostu ubieraj się wygodnie, z klasą, ale też nie wybieraj zbyt stonowanego stylu. Podeprzyj się stylem gwiazd w twoim wieku (niekoniecznie Dodą, bo na mój gust to kicz), które Ci imponują i mają ciekawe ubiory. Np. Justynka Steczkowska

 2. Marta Czabała Marta Czabała

  Dla mojej skóry to regularne peelingi. Zwłaszcza ten z pyłem wulkanicznym od Efektima.

 3. Marta Amar Marta Amar

  To zależy od wieku, kiedy jest się młodym trzeba bardzo dbać o cerę. Ja chodzę regularnie na zabiegi, ostatnio byłam na fotoodmładzaniu w Beauty Tower i polecam. Efekt jest naturalny a zabieg bardzo skuteczny.

 4. Krystyna Polińska Krystyna Polińska

  A co sądzicie o sztucznych rzęsach? Trafiłam ostatnio na artykuł http://www.ezebra.pl/Jak-dbac-o-sztuczne-rzesy-blog-pol-1514453401.html i podobno sztuczne rzęsy to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych kobiet i tych, które nie mają cierpliwości do codziennego makijażu. Piękna firanka rzęs osiągnięta bez jakiejkolwiek aplikacji tuszu. Wstajesz rano a twoje rzęsy od razu wyglądają olśniewająco. Przyjemna rzecz, prawda? Jednak, żeby jak najdłużej cieszyć się takim efektem należy nauczyć się, jak dbać o sztuczne rzęsy. Sztuczne rzęsy to ogromna oszczędność czasu – wystarczy jedna aplikacja i uzupełnianie co ok. miesiąc. Nie musisz kupować tuszu, nie musisz wstawać wcześniej, aby zrobić makijaż. Tak naprawdę długie, gęste, ciemne rzęsy robią za cały makijaż twarzy. Możesz dołożyć podkład i jak masz ochotę cień na powieki czy kreskę. Uzupełnienie rzęs co 2 miesiące jest możliwe tylko wtedy, gdy wiemy, jak czyścić sztuczne rzęsy i będziemy robić to regularnie.

 5. Zoio PL Official Zoio PL Official

  trzeba dbać o cerę!

URODA

 1. Jakie macie pazurki?

  Ostatnio: beclassy .

 2. Wypadanie włosów

  Ostatnio: Anna Jork .

 3. Jak schudłam 17 kg.

  Ostatnio: Patrycja PMI .

 4. Karmienie piersią a wygląd biustu

  Ostatnio: Karolina Nowak .

 5. Przedłużenie włosów

  Ostatnio: Karolina Nowak .

Polecamy