Jak wyglądać młodziej ?

Każda kobieta pragnie aby wyglądać młodziej jak najdłużej jest to możliwe. Więc to robię to. Szczerze mówiąc, jestem właśnie przed trzydziestką, kilka niepozornych zmarszcek zaczęło pojawiać się na mojej twarzy ,kosmetyki które używam zdają się nie pomagać rozjaśnić ich , właśnie się zastanawiam jak ci celebryci utrzymują swoją skórę tak białą i delikatną, wciąż rozważam nową drogę by wyglądać młodziej . http://www.forever-pretty.com/default/elegant-dazzle-sleeveless-waist-shaping-dress-with-belt-white.html To jest sukienka w kwiaty, którą wybrałam , ale obawiam się że może na mnie źle wyglądać. Czy masz jakieś propozycje by wygladać młodziej? Proszę.

Odpowiedzi

1. Bad Mind Bad Mind

Czemu miałaby na Tobie wyglądać źle?
    Dziewczyno! 30 to nie dużo! Ważne, że czujesz się młodo. Co do "odmładzania", to gwiazdy mają dobrych chirurgów i dużo kasy. A ty możesz po prostu zacząć ćwiczyć, szczególnie brzuszki, jogging, by cała skóra nie zaczęła brzydko zwisać. Na pewno nie staraj się uciekać do ubierania jak nastolatka (to pogarsza sprawę), a po prostu ubieraj się wygodnie, z klasą, ale też nie wybieraj zbyt stonowanego stylu. Podeprzyj się stylem gwiazd w twoim wieku (niekoniecznie Dodą, bo na mój gust to kicz), które Ci imponują i mają ciekawe ubiory. Np. Justynka Steczkowska

2. Marta Czabała Marta Czabała

Dla mojej skóry to regularne peelingi. Zwłaszcza ten z pyłem wulkanicznym od Efektima.

3. Marta Amar Marta Amar

To zależy od wieku, kiedy jest się młodym trzeba bardzo dbać o cerę. Ja chodzę regularnie na zabiegi, ostatnio byłam na fotoodmładzaniu w Beauty Tower i polecam. Efekt jest naturalny a zabieg bardzo skuteczny.

4. Zoio PL Official Zoio PL Official

trzeba dbać o cerę!

5. Ewa Czar Ewa Czar

Trzeba dbać o siebie :D ale też nieprzesadnie, bo to postarza

URODA

1. Powiększanie ust

Ostatnio: Julia Mroczek .

2. wlosy .

Ostatnio: Elwira Pandol .

3. tatuaż tymczasowy / henną ?

Ostatnio: Nikola Arabuska .

4. Przedłużenie włosów