Czy workery są wygodne? Warto je kupić?

Myślę nad kupnem tych workerów http://www.czasnabuty.pl/product-pol-3292-LAKIEROWANE-WORKERY-D3769PU-P15.html (kolor pokazuje pierwszy lepszy, ale chcę z tej stronki :))

Ktoś ma podobne buty ? Wygodne? Przemakają ?;>

Możecie dodać coś od siebie. Chcę je nosić jesienią ewentualnie ciepłą zimą o ile będzie :D

I jak rozmiarówka? Lepiej większe, mniejsze czy normalne?

Odpowiedzi

1. luthienn luthienn

Nie kupuj podrób Martensów, bo Ci sie krzywda stanie...już lepiej zainwestować, bądź kupic zwyczajne workery.

2. Anonim Anonim

Mam glany i kilka par workerów. Te pierwsze sprawują się z nich wszystkich najlepiej (skórzane, nieocieplane - a zimą też je nosiłam!, kilka lat już mają), ale workery też niczego sobie. Trzeba po prostu zwrócić uwagę, żeby były porządne, a nie wykonane z jakiejś ceraty i na podeszwie grubości kartki ;-)

3. Anonim Anonim
  4. Anonim Anonim

pomijając kwestie wygody, strasznie mi się nie podobają te buty ze zdjęcia- zarówno kolor, jak i lakier i w ogole fason ;/

5. Anonim Anonim

Kupiłam workery ze stylowebutki.pl, też byłam przekonana ze coś takiego jak "niewygodne workery" nie istnieje, a tu suprajsik :) Niektóre moje 15-sto centymetrowe szpile są wygodniejsze niż workery. Naprawdę, musiałam je baardzo dobrze rozchodzić zanim dało się w nich gdziekolwiek wyjść

6. voyou voyou

Ja mam workery z River Island. Nigdy nie mialam wygodniejszych butow :))

7. Anonim Anonim

to nie są workery tylko podróbki martensów :p workery są nie cieńszej podeszwie, mają charakterystyczny szew w poprzek na czubku. te ze zdjęcia zupełnie mi się nie podobaja, nie mój styl ;)

8. Anonim Anonim

bardzo wygodne, nie przemakają, a mam takie żółte [tyle że ze skóry naturalnej i matowe] z mc arthur'a ;)

9. Anonim Anonim

Uważam, że są bardzo wygodne, jeszcze nie słyszałam o nie wygodnych workerach :)

10. Femme Fragile Femme Fragile

Te ze zdjęcia to raczej glany, nie workery :)

11. Anonim Anonim

Zrobisz sobie taką samą krzywdę, jak niektóre moje koleżanki sezon temu - podróbami Emu z Biedronki xd

12. Femme Fragile Femme Fragile

@Anonim: Niby-Emu z Biedry to są doskonałe papucie domowe:D Tylko i wyłącznie :D

13. Martyna Buu Martyna Buu

ja mam workery kupione na rynku, ponieważ były mocno potrzebne na jedną okazje,są bardzo wygodne,ocieplane,porządne,przet­rwały już rok,często w zimę w nich chodziłam po śniegu i nic nie przemakały.

14. aniammj aniammj

Workery to buty nadające charakteru i według mnie dość że wyglądają super to są jeszcze bardzo bardzo wygodne! :D
    http://independent-am-place.blogspot.com/

15. Anonim Anonim

zdecydowanie polecam! Jesień okej, ale w zimie lepiej zainwestuj w normalne ocieplane kozaki, te ci będą przemakać..

16. Monika Skalska Monika Skalska

Z mojej strony proponuję porządne trzewiki z wyższą cholewą. Najlepiej ze skóry naturalnej. Tanie nie są, ale zdrowe i przy odrobinie troski sprawdzać będą się przez lata. No chyba, że chcesz coś na już i w przyszłym sezonie bedziesz szukac czegoś nowego.

17. Trend Hunter Trend Hunter

według mnie są hiper wygodne i bardzo uniwersalne! Nie straszna Ci żadna ulewa!:D

18. classylicious classylicious

moim zdaniem są mega wygodne

19. Marysia Byczkowska Marysia Byczkowska

uwielbiam takie buty. Wszelkie odmiany traperów są dla mnie absolutnie na tak

20. Gabriela Tatarkowska Gabriela Tatarkowska

@Marysia Byczkowska: To nigdy nie będą buty dla każdego, ale bardzo dobrze wpisują się w mój styl. Mam takie z wyprzedaży w ubiegłym roku i myślę że zdecydowanie warto.
    Przeczytałam nawet ostatnio że ten rodzaj butów wraca do łask.
    https://blog.modile.pl/2017/09/05/jakie-buty-beda-modne-w-sezonie-jesien-zima-20172018/

Nie gonię za modą. To moda goni mnie! :)