Czy workery są wygodne? Warto je kupić?

Myślę nad kupnem tych workerów http://www.czasnabuty.pl/product-pol-3292-LAKIEROWANE-WORKERY-D3769PU-P15.html (kolor pokazuje pierwszy lepszy, ale chcę z tej stronki :))

Ktoś ma podobne buty ? Wygodne? Przemakają ?;>

Możecie dodać coś od siebie. Chcę je nosić jesienią ewentualnie ciepłą zimą o ile będzie :D

I jak rozmiarówka? Lepiej większe, mniejsze czy normalne?

Odpowiedzi

1. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

Ty chyba żartujesz! Ja jeszcze nigdy nie słyszałam o czymś takim jak niewygodne workery :D Te ze zdjęcia są lakierowane, więc raczej nie powinny Ci przemakać, ale reguły nie ma. Jak chcesz je nosić zimą to lepiej wziąć większe niż mniejsze, bo w małych butach stopa szybciej marznie, a do większych zawsze będziesz mogła ubrać grubszą skarpetkę :)

2. Karolina Necel Karolina Necel

Mam workery i jestem z nich bardzo zadowolona, są mega wygodne, nie przemakają. Te ze zdjęcia bardziej przypominają glany, ale ten rodzaj obuwia też jest wspaniały. Polecam ;) Mroźną zimę też wytrzymają.

3. personanongrata personanongrata

mam identyczne tylko w kolorze beż/khaki NOWE na sprzedaż w rozmiarze 37 jakbyś była zainteresowana, oczywiście taniej niż w sklepie:)

4. bubu bubu

@personanongrata: Mam 38.5 mniej więcej, więc za małe będą :C Z chęcią bym kupiła :D

5. bubu bubu

@SmellOfRedLipstick: Dzięki za informacje, teraz tylko mamę namówić ;3

6. personanongrata personanongrata

@bubu: o szkoda:( bo mam dwie pary więc jedną na zbyciu:) ogólnie wyglądają bardzo efektownie i nie przemakają:)

7. bubu bubu

@personanongrata: Chyba, że skurcze nogę jakimś cudem to kupie :D

8. Anonim Anonim

ja kupiłam i od razu sprzedaałam, jak dla mnie strasznie nie wygodne

9. bubu bubu

@Anonim: A gdzie kupywałaś?;>

10. Anonim Anonim

@bubu: u mnie w mieście w "Awie"

11. Monika6505 Monika6505

Ja mam workery z tej strony ale nie ma ich już bo kupowałam w grudniu . Wzięłam rozmiar 38 i polecam wziąść rozmiar większe bo u mnie było w tedy idealnie. Ani razu mi nie przemokły, i były o wile lepsze od kozaków . Praktycznie przechodziłam w nich pół zimy, i nadal się świetnie trzymają :) Także polecam Ci zakup z tej strony~!

12. dżasta dz... dżasta dz...

swoją drogą workery to chyba najwygodniejszy rodzaj obuwia =]

13. Anonim Anonim

@dżasta dz...: Zgadzam się z tobą. :)

14. Anonim Anonim

@personanongrata: Byłabym chętna ale za małe będą : C Moja nieszczęsna duża stopa xD

15. Anonim Anonim

Workery są bardzo wygodne, kup kup ;)

16. Bad Mind Bad Mind

Powiem Ci jedną rzecz szczerze i od serca. Nigdy nie kupuj obuwia martensopodobnego jak to! Nie chodzi o to, że podrób etc, ale może ci rozwalić kostki (powykrzywiać). Moja znajoma takie kupiła "bo po co wydawać na Martensy" i sobie rozwaliła cale kostki (wykrzywiły się do wewnątrz). Okropnie to wygląda i ma problemy z kostkami, więc jak mam coś mówić, to chyba lepiej kupić nawet używane Martensy niż podróbki, bo jeśli jest z nimi coś nie tak to możesz sobie coś zrobić.

17. Anonim Anonim

@Bad Mind: Używane Martensy to już w ogóle krzywda totalna dla nóg, bo oryginalne Martensy dopasowują się do kształtu stopy - uwypuklają tam gdzie jest kostka, a powyżej i poniżej przylegają.

18. Bad Mind Bad Mind

@Anonim: Też się na nich lekko przejechałam, ale nie narzekam, bo już coraz lepiej z ich dopasowaniem. Nie mam chyba pary butów, która by mnie nie obtarła, więc już chyba się przyzwyczaiłam do moich delikatnych (jak skóra nosorożca) stóp.

19. Anonim Anonim

Workery owszem, ale tylko skórzane. Podrób nie polecam. Jak kupisz dobre workery to Ci będą służyły latami. Zarówno w zimę jak i lato.

20. Kornelia Lukaszewicz Kornelia Lukaszewicz

workery jedne z najbardziej praktycznych i wygodnych butów jakie istnieją! szczerze polecam :) zapraszam na mojego bloga modowego gdzie znajdziesz wszystkie hity sezonu www.nelluka.blogspot.com