Komentownie Blogów

Witajcie. Jest masa wątków "obserwacje blogów" itp. A co powiecie na to, żeby zrobić coś w tym stylu, ale zamiast obserwowanie to komentowanie? Jak wiadomo chodzi o komentowanie ( w szczególnie nowych) postów na blogu.
Nie oszukujmy się nabijanie sobie statystyk jest ważne, po to, aby móc dojść do większej liczby odbiorców, którzy sami widząc bloga będą mogli stwierdzić, czy im się podoba, czy nie.
Jeśli chcecie odwdzięczajcie się sobie nawzajem. Ale nie bądźcie proszę sztuczni, tylko napiszcie prawdę co Wam się podoba, co byście zmienili. Takie komentarze i uwagi na pewno nie zaszkodzą, ale wiadomo te miłe również mile widziane :)

blog:
http://wikiinfashionworld.blogspot.com


nowy post:
http://wikiinfashionworld.blogspot.com/2012/07/n-o-w-o-s-c-i.html

Odpowiedzi

 1. Roxy Jacobs Roxy Jacobs
 2. Monic Monic
 3. Monic Monic
 4. kasja kasjaa kasja kasjaa

  Kiedy myślę lato - w głowie widzę plażę i słońce. Jednak co zrobić gdy mieszka się w mieście oddalonym tak daleko od morza i plaż jak Kraków? A może planujecie odwiedzić Kraków w najbliższym czasie i szukacie fajnych miejsc które warto zobaczyć bo muzea i zabytki już doskonale znacie? Jeżeli tak to świetnie się składa - zapraszam Was na https://www.kaasja.pl/2018/08/lato-w-krakowie-gdzie-warto-sie-wybrac.html - w najnowszym wpisie znajdziecie mój poradnik i nowy look na upalne dni! :)

 5. kasja kasjaa kasja kasjaa

  Zazwyczaj prezenty kupujemy na konkretną okazję – na Dzień Babci, na urodziny, imieniny czy Święta Bożego Narodzenia. Bywa jednak, że chcemy, by służyły one nam do powiedzenia komuś „Dziękuję”, do pogratulowania sukcesu bądź do zwykłego wyrażenia naszej sympatii w stosunku do obdarowywanej osoby. Jakie więc prezenty wybierać, by najlepiej wyrazić naszą przyjaźń lub zakochanie? o tym przeczytacie w najnowszym wpisie na kaasja.pl/2018/08/co-podarowac-d­rugiej-os­obie-by-w­yrazic.ht­ml

 6. Leyraa Leyraa

  http://leyraa.blogspot.com
  obs/obs kom/kom
  Bez tych spamerskich linków, no chyba że chcesz bym potem u Ciebie dodała :)

NASZE BLOGI

 1. Komentownie Blogów

  Ostatnio: Leyraa .

 2. blog

  Ostatnio: Nikola Arabuska .

 3. Wątek przyklejony

  Nowe posty

  Ostatnio: Monic .

 4. INSTAGRAM

  Ostatnio: kasja kasjaa .

 5. Spotkanie blogerek we Wrocławiu

  Ostatnio: Tina Haa .

Polecamy