FunPage pomóżcie bo mam problem PLISS

Witam was :)
Mam problem z facebookiem. Założyłam FP i nie wiem dlaczego nie mogę "polubić" innych stron, osób , blogów itp.. wiecie może co jest nie tak? w ogóle nie wyświetla mi się u nikogo znacznik "lubię to". :/ Plis pomóżcie bo chciałabym dołączyć do wielu osóbek :)
dzięki i liczę na pomoc :)

Odpowiedzi

1. malynstyle malynstyle

u mnie jest to samo..;/ ale to chyba tak wygląda niestety. Da się tylko dodac do ulubionych...

2. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

@malynstyle: kurcze no ale inne osoby mogą mnie polubić a jak ja wchodzę na ich profile to nie ma znacznika:/ cos jest nie tak..

3. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

@malynstyle: a jak dodajesz do ulubionych bo jakoś nie dotarłam do tego :/ hehe

4. Anonim Anonim

A ja wiem, a ja wiem. Otóż źle je pozakładałyście, trzeba połączyć fanpage'a z kontem prywatnym. Albo założyć od nowa, ale nie wylogowując się z tego konta ;).

5. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

@Anonim: hmm a jak połączyć ? hehe da się teraz czy trzeba od nowa zakładać?

6. Anonim Anonim

@Ewa Kayenn: nie wiem jak połączyć, bo ja zakładałam od razu z prywatnego konta :D. ale trzeba by poszukać w ustawieniach gdzieś, powinna być taka opcja.

7. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

@Anonim: hmm ok to może założę od nowa całkiem...

8. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

założyłam od nowa jako konto prywatne teraz czekam az wygenerują archiwum niby ( ktore nie istnieje bo przecież dopiero założyłam) i spróbuje przekształcić...

9. Ewa Kayenn Ewa Kayenn

aaaaaaaaaaa udało się :D

NASZE BLOGI

1. Komentownie Blogów

Ostatnio: Patrycja Mak .

2. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: KatarzynaK .

3. Czytelnicy bloga

Ostatnio: Patrycja Mak .

4. INSTAGRAM

Ostatnio: Po prostu Kasia .