Sławne blogerki

Dużo się ostatnio mówi o najlepiej zarabiających blogerkach i jestem ciekawa co wy o tym sądzicie? Które według Was robią to z pasją, a które tylko dla reklamy?

Replies

1. Dominika Herrmann Dominika Herrmann

Niesławne istoty (jak ja) powinny się wypowiadać? ;)

2. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

ja myślę że blogują z pasji a dodatkowo jeśli mogą czerpać z tego korzyści materialne to tylko można im życzyć dalszych sukcesów. Bo w końcu chyba każdy chciałby robić w życiu to co sprawia mu przyjemność i na dodatek żeby mu jeszcze za to płacili:)

3. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

gdy zaczynały blogować nie było takich profitów jak teraz, więc było to czysto z pasji ;)

4. Anonymous Anonymous

sławne bloggerki z tego co słyszałam nie zarabiają na blogach ;), maja po prostu wiecej wpsolprac :), dajmy im żyć !

5. Kayka Sadowska Kayka Sadowska

ja jestem niesławna i nie zarabiam na blogu ani ze współprac i po prostu uwielbiam robić to co robię, a to od dziecka, bo już wtedy zasiadałam na pokazach mody przez rodziców sadzana więc trochę nie miałam wyboru no i wyrosło to co wyrosło :D

6. Anonymous Anonymous

@Anonymous: Ależ nic im nikt nie zabiera :) I sądzę że owszem, zarabiają na blogach - wystarczy spojrzeć, jak niektóre blogi, będące kiedyś samymi stylizacjami, stają się teraz powoli słupami z ogłoszeniami reklamowymi... najpierw reklama wycieczki Itaki, potem reklama samochodu, a potem jakiegoś sponsorowanego przez salon kosmetyczny masażu. A stylizacje tylko czasem... niektórych sława moim zdaniem 'zjadła' i nawet ich styl powoli gdzieś ginie, pomiędzy tymi wszystkimi współpracami.

7. Anonymous Anonymous

@Anonymous: ale taki blogi o tylko mały odsetek ;)

8. The Violin Style The Violin Style

@Anonymous: Odsetek? Praktycznie taki jest blog każdej topowej blogerki...

9. Anonymous Anonymous

@The Violin Style: chyba najbardziej znana bloggerka w pl - maff, nie widze u niej reklam, jedynie bannerki ;))

10. The Violin Style The Violin Style

@Anonymous: Każdy post jest reklamą ;)

11. Anonymous Anonymous

@The Violin Style: ale nie ogranica sie TYLKO do reklamy, i nie jest ona az tak widoczna,

12. Dominika Golec Dominika Golec

maff ma wszystko od firm, i już nie zachwyca jak kiedyś :) jest jedną wielką reklamą, same bannery i konkursy a ciuchy wszystkie dostaje. :)

13. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

Robią to dla reklamy czy nie... Who cares? Ich sprawa, a jakby nie miały chociaż odrobiny zamiłowania do mody to w ogóle by się nie wybiły

14. Anonymous Anonymous

@SmellOfRedLipstick: zgadzam sie

15. Anonymous Anonymous

@Dominika Golec: ale jednak ciuchy sama wybiera- to tak jakby kupowala

16. The Violin Style The Violin Style

@Anonymous: Każdy wybiera sam ciuchy...

17. Anonymous Anonymous

@The Violin Style: tak, wiem

18. Fibi Fibi

Odnośnie współprac - dzisiaj większość topowych blogerek była przerażona, bo otrzymały propozycje testowania produktów do tworzenia fryzur intymnych o.O

19. Anonymous Anonymous

@Fibi: o masakra :O:O:O:

20. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Wydaje mi się, że każda blogerka, która zdobyła popularność staje w pewnym momencie na takiej komercyjnej krawędzi - czy zgadzać się na kolejne kolaboracje (nawet na świetnych warunkach) i zalać bloga falą reklam, czy odmawiać, żeby zachować autentyczność. Prawda jest taka, że kiedy w co drugim poście czytam ochy i achy nad sponsorowanymi produktami i usługami, to automatycznie tracę szacunek do blogerki. Zwłaszcza kiedy rozpływa się nad czymś, co znam i wiem, że takie fantastyczne nie jest :]

OUR BLOGS

1. Pinned thread

Nowe posty

Last reply: luthienn .

2. wzajemna obserwacja naszych blogów

Last reply: Karolina Loraj .

3. NOWE BLOGI - wątek specjalnie dla nowych blogerek

Last reply: Angelika Wojtuś .

4. INSTAGRAM

Last reply: Angelika Wojtuś .

5. Pinned thread

Oceniamy blogi ♥