Zarabianie na blogach.

Jak zarabiać na blogach? - To jest pytanie które mnie od jakiegoś miesiąca nurtuje. Może ktoś z was zarabia na swoim blogu i może mi o tym opowiedzieć?
To jest jakby co mój blog: http://grzegorz-tlalka.blogspot.com/

Odpowiedzi

 1. Vademecum Stylu Vademecum Stylu

  Polecam przeczytać książkę Kominka - blog - pisz, kreuj, zarabiaj i nigdy więcej nie brać barterów.

 2. Laura Sonia Laura Sonia

  Hey, uważam ze najważniejsze jest by robic to co sprawia nam przyjemność bez nastawienia na zarabianie, bo nic z tego nie wyjdzie, zapraszam do nas http://ourdailylifestylee.blogspot.com/ :)

 3. Tomasz Saweczko Tomasz Saweczko

  Hej, jeśli jesteś początkujący i nie walą jeszcze do Ciebie drzwiami i oknami reklamodawcy to możesz skorzystać z pomysłu, o którym piszę tutaj http://www.facetemjestem.pl/jak-zarabiac-na-blogu-lub-stronie-internetowej/

 4. Ewa Nowak Ewa Nowak

  Dlaczego miałabym nie zarabiać na tym co robię i tak.. Pisze bloga , a jak jeszcze mam możliwość na tym zarobić to bardzo chętnie .Próbuje obecnie swoich sił z FutureSeo , na razie jest ok.. czas pokarze co będzie dalej.

 5. Kasia Spałek Kasia Spałek

  Ja uważam, że to nic złego jeśli współpracuje się z jakąś firmą (byleby wcześniej wiedzieć coś o tej firmie, np warunki pracujących, jeśli byłyby złe na pewno nie zgodziłabym się na kooperację). Ale ja osobiście nie napisałam i raczej nie napiszę do żadnej firmy z prośbą o współpracę, jeśli ktoś chciałby ze mną współpracować to sam by napisał - takie jest moje zdanie :)
  http://oneofthebillion.blogspot.com/

 6. Gosia Zapolska Gosia Zapolska

  Udało mi się znaleźć artykuł na blogu o zarabianiu oglądając reklamy: http://twoja-wiedza.blogspot.com/2015/05/poradnik-trafficmonsoon-zarabiaj-przez.html Ktoś testował taki sposób? Jakie są wasze opinie?

 7. ania weiss ania weiss

  Większą ilość czytelników na bloga można zdobyć poprzez platformę BlogBooster - jest to nowy portal dla blogerów, który powstał po ta, aby pomagać promować blogi w sieci. O tym jak to działa na tej stronie http://blogbooster.pl/jak-to-dziala

 8. Wojtek Kokołowski Wojtek Kokołowski

  Zarabiać na blogu można nieunaocznienie będąc wyzyskiwany poprzez chińskie firmy oraz inne zagraniczne korporacje. Tutaj masz ciekawie to opisane http://www.e-etat.pl/zarabianie-przez-internet/. Ogólnie na początku warto skupić się na treści, tak aby była ona ciekawa dla innych i odpowiadała na ich pytania. Dzięki temu zdobędziesz ruch. Mając ruch z łatwością znajdziesz firmy, które będą chciały się u ciebie reklamować na przeróżna sposoby. Mając dobry ruch to TY dyktujesz warunki

 9. Leyraa Leyraa

  "Jeśli kochasz to co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia".
  Motto z mojej branży, myśle że pasuje idealnie do tych, którym udało się zmonetyzować swoje blogi :) Brawa dla nich i oby tak dalej :)

NASZE BLOGI

 1. Wątek przyklejony

  Nowe posty

  Ostatnio: Karolina Sobólska .

 2. Komentownie Blogów

  Ostatnio: Monic .

 3. Spotkanie blogerek we Wrocławiu

  Ostatnio: Tina Haa .

 4. INSTAGRAM

  Ostatnio: Dash blog.pl .

 5. MĘSKIE BLOGI KTÓRE ZNACIE I LUBICIE

  Ostatnio: Martyna Mak .

Polecamy