Zarabianie na blogach.

Jak zarabiać na blogach? - To jest pytanie które mnie od jakiegoś miesiąca nurtuje. Może ktoś z was zarabia na swoim blogu i może mi o tym opowiedzieć?
To jest jakby co mój blog: http://grzegorz-tlalka.blogspot.com/

Odpowiedzi

1. Karolina Kk :) Karolina Kk :)

co raz częściej prowadzenie bloga = zarabianie lub współpraca... ja swojego prowadzę dla przyjemności :) nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby na nim zarabiać.

2. Anonim Anonim

@Karolina Kk :): Ja swojego też prowadzę dla przyjemności, ale tak wiele osób się mnie pyta czy zarabiam na blogu. I chciałem się zapytać jak to wygląda.

3. Agi Maciejka Agi Maciejka

Kurde denerwuje mnie to, ze coraz więcej osób jest nastawiona nie na to aby blogować (i czerpać z tego dodatkową przyjemność), a na to aby zarabiać zatracając się w tym zupełnie. Smutne to trochę.

http://polkawkryzysie.blogspot.com

4. sziszu sziszu

nie przesadzajmy z tym, że jeśli ktoś chce zarabiać na blogu to od razu nie prowadzi go z zamiłowania. nie popadajmy w skrajności. przecież zarabianie na blogu to nic złego :)

5. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Tak jasne, że nic złego, aleee.. ta przerażająca jak dla mnie ilość nowych wątków pt. "jak nawiązać współpracę?, "jakie firmy współpracują z blogami?", "ilu obserwatorów trzeba mieć, aby jakaś firma mnie chciała?" i teraz "jak zarabiać na blogu?" jest męcząca. Przez co tak czy siak można dojść do wniosku, że głównym celem zakładania przez kogoś bloga jest chęć współpracy, a nie pasja i chęć pokazania swojego stylu. ;]

6. Anonim Anonim

Ja tylko zapytałem o szczegóły. A prowadzę bloga z zamiłowania do mody.

7. Agi Maciejka Agi Maciejka

@sziszu: siszu przeczytaj dokładnie moją wiadomość, chodziło mi o to, ze zarabianie powinno być skromnym dodatkiem.

8. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

i znowu ten sam wątek- nudzi mnie już to forum :/

9. Anonim Anonim

A jak dla mnie nie ma nic złego w tym, że ktoś zarabia na tym, co robi. O ile w życiu na tym się nie kończy, bo blog znowu najważniejszy nie jest i nasze finanse nie powinny od niego zależeć.

10. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

Wydaje mi się, że jesteśmy już zbyt przewrażliwieni.. Chłopaka ktoś pytał czy zarabia, a on nie wiedział, że można więc pyta..

Pamiętam jak do mnie napisała pierwsza firma o współpracę też nie wiedziałam co to, z czym to jeść itp i szukałam kogoś by zapytać się o co w ogóle chodzi..

11. Anonim Anonim

blog to nie tylko przyjemność, ale też ciężka praca.. zdjęcia, dodawanie postów i zamieszanie swoich stylizacji na innych portalach to jest czasochłonne, nie oszukujmy się. Ja nie szukam współpracy bo jestem 'gówniarzem' w blogowaniu, ale.. może ktoś chciałby mieć z tego też jakieś zyski więc nie rozumiem oburzenia wszystkich ludzi którzy sami z kimś współpracują i zarabiają na blogu w jakiś sposób a innym piszą że już ich nudzi kolejny watek o współpracy.. Nasza Polska znana hipokryzja. Jestem poirytowana tym, naprawdę.

12. Anonim Anonim

bez przesady, w kazdym wątku jest najazd,

13. BLACK DRESSES BLACK DRESSES

Już mnie denerwuje ten pojazd po ludziach, którzy zarabiają na blogu. Mam nadzieję, że wszystkie krytykujące osoby nigdy w życiu nie zarobiły ani złotówki na blogu i nie przyjęły żadnego produktu. Na początku to jest trudne do ogarnięcia, dużo ludzi tego nie ogarnia na jakiej zasadzie to funkcjonuje i jak się nie dowie od kogoś innego, to skąd ma wiedzieć? Grzegorz, jak coś to pisz na priv, odpowiem, co wiem :)

14. Alex andra Alex andra

Jak ktoś zarabia na blogu moim zdaniem to jest naturalne, ale jak ktoś ma naprawdę sporo wejść, jakąś dobrą treść i tak ogólnie dobry i dość rozpoznawalny blog. Inaczej będą to marne grosze, którymi nie warto zawracać sobie głowy :)
    Ale jak ktoś chce i wie, że będzie się starał o większą rozpoznawalność, to czemu nie ;)

15. lidia lidia

jest kilka sposób na zarabianie na blogach - możesz umieszczać banery reklamowe i zarabiać na tym, że ktoś w nie klika lub że w ogóle są (tak działa m.in. AdTaily.pl), możesz na blogu zamieszczać wpisy sponsorowane, możesz co jakiś czas w lub zamiast newslettera rozsyłać jakąś "informację handlową", możesz przyłączyć się do programu partnerskiego i zarabiać na polecaniu jakichś produktów (sprawdź link w moim profilu)... przy tym ostatnim akurat pracuję, więc jeśli chcesz, napisz do mnie, a wyjaśnię Ci wszystko (nie chcę tu spamować).
    tak czy owak wszystko sprowadza się do tego ilu masz czytelników, ile chcesz zarobić i jak wiele jesteś dla tego poświęcić (czasu i miejsca na blogu)
    PS jeśli ktoś jeszcze zainteresowany jest programem partnerskim, zapraszam do kontaktu :)

16. Agata Nika Agata Nika

przeciez to normalne ze gdy ktos poswieca czas, wklada w to swoja pasje i tworzy cos oryginalnego to zasluguje na wyplate. Dla mnie blogi o modzie to takie jakby internetowe doradztwo w sprawie ubioru. zdecydowanie jestem za zarabianiem na blogu... kazdy kto na to zasluguje powinien otrzymywac wyplate za swoja prace. tak samo w normalnej pracy jak i za bloga

17. Olaa675 Olaa675

http://aleksandra96love.blogspot.com/ ja nigdy nie zarobiłam na moim blogu

18. Anna myinspirationss Anna myinspirationss

jak firma będzie chciała współpracować to sama do Was napisze i taka prawda. Chociaż nie, tak było kiedyś. Teraz ludzie z 20 obserwatorami pchają się drzwiami i oknami do firm pisząc setkę maili dziennie przez co firmy już same z własnej nieprzymuszonej woli aż nie chcą pisać same - nieraz dostaję wiadomość od jakiejś zaprzyjaźnionej firmy czy osoby tworzącej biżuterię, że po prostu już nie mogą z tymi mailami od osób dopiero zaczynających i chcących już nie wiadomo czego... To smutne.

19. Karla Banks Karla Banks

Ja zarabiam w polskiej firmie od kilku lat i miesięcznie wychodzi mi kilkaset złotych. Mają reklamy płatne za wyświetlenie CPM, kliknięcie CPC i akcje CPA. Z polskich firm tylko w tej jednej udało mi się zarobić a testowałam kilka.
    Dorabiam też w zagranicznej firmie która płaci za samo wyświetlanie reklamy w dolarach i mają najlepsze stawki za 1000 wyświetleń 1 dolar.

Polska firma link: http://twoja-wiedza.blogspot.com/2014/05/zarabianie-na-blogu-lub-stronie-w.html
    Zagraniczna firma (instrukcja) link: http://twoja-wiedza.blogspot.com/2014/08/popads-czyli-zarabianie-na-wyswietlaniu.html

Może komuś się przyda.

20. Plain Jane Plain Jane

Grzegorz, widzę tutaj wiele blogerek ktore są wyzyskiwane przez chinskie firmy, np. SheInside. Miałam na mysli napisac o tym artykuł, ale nie mam czasu. Moze w tą sobotę. W międzyczasie radzę, zeby blogerki, ktore maja banner tego wyzyskiwacza, zdjeły go.
    Chyba wpadłam na pomysł jak mozecie zarobic pieniądze.

NASZE BLOGI

1. Komentownie Blogów

Ostatnio: Monic .

2. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: Monic .

3. wzajemna obserwacja naszych blogów

Ostatnio: kasja kasjaa .

4. Zarabianie na blogach.

Ostatnio: Leyraa .

5. blogger

Ostatnio: malibustyle .