Program do faktur

Hejka, co sądzicie o samodzielnej księgowości? Ostatnio znalazłam https://wfirma.pl/program-do-faktur-online i jestem zaciekawiona możliwościami wystawiania faktur w innych językach. Pomoc ekspertów również wydaje się obiecującą. Z pewnościa pomoże to z papierologią w biznesie. A co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

Odpowiedzi

 1. Herbata Cytrynowa Herbata Cytrynowa

  tego narzędzia nie znam ale od paru miesięcy używam chmury faktur, super sprawa, jest zupełnie za free i bardzo intuicyjne w obsłudze

 2. Małgorzata Rode Małgorzata Rode

  Tak całkiem za free czy do iluś faktur na darmo, a potem sobie coś liczą? Czy to bezpieczne, bo widzę, ze wszystko odbywa się online?

 3. Basia Nowicka Basia Nowicka

  Warto przejrzeć jakieś darmowe próbniki, albo zasięgnąć porady na forum związanym z księgowością, tam z pewnością ktoś się znajdzie w temacie.

 4. Wiktoria Polan Wiktoria Polan

  Programy do faktur online są bardzo popularne, nie tylko dla przesiębiorców, którzy próbują sie uporac z księgowością, ale też dla samych biur rachunkowych. Porgramy takie jak https://mojebiuro24.pl umożliwiaja im prowadzenie swojego biznesu online ;). Daje to ogrom możliwości np. działanie na większą skale i lepszy kontakt z klientem.