Jak zredukować cellulit?

dziewczyny powiedzcie mi czy macie jakieś sprawdzone sposoby na likwidację cellulitu? w marcu planuje z narzeczonym lecieć na kanary i chciałabym dobrze prezentować się w stroju kąpielowym.

Odpowiedzi

 1. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

  A z jakim rodzajem cellulitu masz do czynienia? Bo jeżeli to wodna odmiana to wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia, a jeżeli tłuszczowa to już musiałabyś pomyśleć o jakiś zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej.

 2. Hose King Hose King

  a to są jakieś rodzaje? jak to można sprawdzić?

 3. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

  Niestety istnieją odmiany cellulitu wiem, że to mało pocieszające. Weź sobie fałd skóry między palce i jeżeli wyczuwalne grudki będą boleć to znaczy, że to odmiana tłuszczowa, jeżeli nic nie poczujesz to znaczy, że to cellulit wodny.

 4. Wiktoria Polan Wiktoria Polan

  Hej, możesz wejsc np na https://jejustore.pl i tam wybrac rodzaj problemu, potem cellulit i wyskoczą Ci kosmetyki, które może zaradzą problemowi ;)

 5. Mar Tynka Mar Tynka

  O kurcze to dobrze wiedziec, ze mozna to jakos samemu sprawdzic, a nie isc z tym do leakrza, mnie niestety boli więc chyba muszę porozglądać się za jakimś zabiegiem.

 6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Mnie bardzo pomogła zmiana diety -więcej wody, warzyw i owoców.

 7. To Ja Tereska To Ja Tereska

  Mi to samo mówiONO w klinice vesuna, w ktorej odbylam zabieg onda. to jest isc nowosc w ofercie tutaj mozecie wiecej na ten temat poczytac: https://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/nowosc-ofercie-kliniki-vesuna/. swoją drogą pamietajcie, że sam zabieg to połowa sukcesu. równie ważna jest odpowiednia dieta oraz ćwiczenia. to wszystko sprawi, że możemy się pożegnać z cellulitem, ale mimo to polecam regularnie ćwiczyć i trzymać się diety.