Ładne i zadbane stopy

Jakie są według was najskuteczniejsze metody na zadbane stopy? Stosujecie jakieś kremy, lub olejki?

Odpowiedzi

 1. Nikola Arabuska Nikola Arabuska

  Ogólnie to stosuje głównie kremy, ale wiem dobrze, że to nie wystarcza, jeżeli chce się mieć naprawdę delikatne stopy (zwłaszcza piety), dlatego chodzę co jakiś czas do podologa.

 2. Iza Michlik Iza Michlik

  Żeby mieć delikatne stopy, to nie wystarczy zwykła kosmetyczka, albo nawet jakieś dobre kremy/pilniki? Zawsze myślałam, że podolog jest bardziej od chorób stóp, a nie ich wygładzania.

 3. Nikola Arabuska Nikola Arabuska

  Owszem głównym celem podologów jest leczenie stóp. Jednak pedicure leczniczy Warszawa to również swego rodzaju leczenie, dlatego ja wybieram się na te usługi do http://podologwarszawa.pl/ - moim zdaniem to lepsze rozwiązanie od zwykłych salonów kosmetycznych, ponieważ efekty są znacznie bardziej zauważalne i utrzymują się dłużej.

 4. Lidka Zięba Lidka Zięba

  Ja stosuję krem z mocznikiem, bardzo mi służy. Ale raz na jakiś czas idę do specjalisty na profesjonalny zabieg. Dobry salon podologiczny to http://www.zdrowe-stopy.com/ we Wrocławiu. Usuwałam tam już odciski, lubię ich profesjonalny pedicure.

 5. Ala Alicja Ala Alicja

  Krem to całkiem dobry pomysł, ale najważniejsze jest to aby nosić wygodne obuwie, nie biegać po domu boso a tym bardziej po podwórku.