Gdzie kupowalyście legginsy na silownie

Dziewczyny ciekawi mnie gdzie konkretnie kupowałyscie legginsy na silownie i na co zwróciłyście tutaj uwagę? Z jakiej tkaniny najlepiej jest wybrać takie spodnie?

Odpowiedzi

 1. Anna Kalata Anna Kalata

  Najbardziej odpowiednie spodnie sportowe to te wykonane z poliestru. Bawełna się nie nadaje, bo choć oddycha i przepuszcza powietrze, bardzo szybko ulegnie przepoceniu. To szczególnie niebezpieczne, gdy chcemy ćwiczyć na zewnątrz, bo przemoczona potem bawełna tworzy ścianę wilgoci, nazywaną nawet ścianą zimna. O wiele lepsze na legginsy są własnie sztuczne materiały:
  https://www.2skin.pl/blog/legginsy-sportowe-wszystko-co-powinnas-wiedziec-na-ich-temat

  Jesli chodzi o mnie to zamawiałam sobie ostatnio takie legginsy w 2 skin. Wygodne, fajne wzory i co najważniejsze nic w nich nie prześwituje. Nie znoszę sytuacji, w której legginsy na tyłu prześwitują bo jest to krępujące.

 2. Alfasan Alfasan Alfasan Alfasan

  Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o leginsy czy generalnie odzież, obuwie i nie tylko na siłownię to ja polecam dobre sklepy internetowe gdzie teraz z okazji świąt mamy zdecydowanie niższe ceny. Wystarczy jedynie znać swój rozmiar, to wszystko :)

 3. szafowa_rewolucja szafowa_rewolucja

  Kupując leginsy warto zwrócić uwagę na to czy są dobrze kryjące tzn. czy materiał nie jest cienki i prześwitujący ;) Nawet nie musisz kupować ich w klasycznym sklepie. Jeżeli chodzi o sportowe ubrania, czasami warto zaopatrzyć się w nie w jakimś secondhandzie :)

MODA

 1. dodatki do kwiecistej sukienki maxi

  Ostatnio: Karolina Kasinska .

 2. CO DO TEJ SPÓDNICY?

  Ostatnio: Kasia Wol. .

 3. Zakupy przez internet

  Ostatnio: Kaja Stępień .

 4. Koszula męska w kratkę

  Ostatnio: nata gala .

 5. W czym na sylwestra?

  Ostatnio: nata gala .

Polecamy