Gdzie kupowalyście legginsy na silownie

Dziewczyny ciekawi mnie gdzie konkretnie kupowałyscie legginsy na silownie i na co zwróciłyście tutaj uwagę? Z jakiej tkaniny najlepiej jest wybrać takie spodnie?

Odpowiedzi

 1. Anna Kalata Anna Kalata

  Najbardziej odpowiednie spodnie sportowe to te wykonane z poliestru. Bawełna się nie nadaje, bo choć oddycha i przepuszcza powietrze, bardzo szybko ulegnie przepoceniu. To szczególnie niebezpieczne, gdy chcemy ćwiczyć na zewnątrz, bo przemoczona potem bawełna tworzy ścianę wilgoci, nazywaną nawet ścianą zimna. O wiele lepsze na legginsy są własnie sztuczne materiały:
  https://www.2skin.pl/blog/legginsy-sportowe-wszystko-co-powinnas-wiedziec-na-ich-temat

  Jesli chodzi o mnie to zamawiałam sobie ostatnio takie legginsy w 2 skin. Wygodne, fajne wzory i co najważniejsze nic w nich nie prześwituje. Nie znoszę sytuacji, w której legginsy na tyłu prześwitują bo jest to krępujące.

 2. Alfasan Alfasan Alfasan Alfasan

  Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o leginsy czy generalnie odzież, obuwie i nie tylko na siłownię to ja polecam dobre sklepy internetowe gdzie teraz z okazji świąt mamy zdecydowanie niższe ceny. Wystarczy jedynie znać swój rozmiar, to wszystko :)

 3. szafowa_rewolucja szafowa_rewolucja

  Kupując leginsy warto zwrócić uwagę na to czy są dobrze kryjące tzn. czy materiał nie jest cienki i prześwitujący ;) Nawet nie musisz kupować ich w klasycznym sklepie. Jeżeli chodzi o sportowe ubrania, czasami warto zaopatrzyć się w nie w jakimś secondhandzie :)

 4. efka kowal efka kowal

  W internecie kupisz spodnie jakie i za ile zechcesz. Dużo kupuję w sieci i wiem, że przy odrobinie cierpliwości można znaleźć wszystko a ostatnio ubezpieczyłam swoje zakupy internetowe w banu Raiffeisen, bo spotkała mnie niemiła przygoda, trafiłam na oszusta i trochę kasy przepadło.

 5. Basia Febijańska Basia Febijańska

  Kupowałam oczywiście w necie :) Świetny wybór ciuchów sportowych mają w sklepie Perfektsport - i nie tylko ciuchów, bo też butów i akcesoriów sportowych. Zamówiłam sobie takie https://perfektsport.pl/produkt/spodnie-damskie-nike-AQ9739-010

 6. Roksana Jędrzejczyk Roksana Jędrzejczyk

  W Auchanie haha... ale są świetne!