Gdzie kupowalyście legginsy na silownie

Dziewczyny ciekawi mnie gdzie konkretnie kupowałyscie legginsy na silownie i na co zwróciłyście tutaj uwagę? Z jakiej tkaniny najlepiej jest wybrać takie spodnie?

Odpowiedzi

1. Anna Kalata Anna Kalata

Najbardziej odpowiednie spodnie sportowe to te wykonane z poliestru. Bawełna się nie nadaje, bo choć oddycha i przepuszcza powietrze, bardzo szybko ulegnie przepoceniu. To szczególnie niebezpieczne, gdy chcemy ćwiczyć na zewnątrz, bo przemoczona potem bawełna tworzy ścianę wilgoci, nazywaną nawet ścianą zimna. O wiele lepsze na legginsy są własnie sztuczne materiały:
    https://www.2skin.pl/blog/legginsy-sportowe-wszystko-co-powinnas-wiedziec-na-ich-temat

Jesli chodzi o mnie to zamawiałam sobie ostatnio takie legginsy w 2 skin. Wygodne, fajne wzory i co najważniejsze nic w nich nie prześwituje. Nie znoszę sytuacji, w której legginsy na tyłu prześwitują bo jest to krępujące.

2. Alfasan Alfasan Alfasan Alfasan

Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o leginsy czy generalnie odzież, obuwie i nie tylko na siłownię to ja polecam dobre sklepy internetowe gdzie teraz z okazji świąt mamy zdecydowanie niższe ceny. Wystarczy jedynie znać swój rozmiar, to wszystko :)