Czy 500 plus wpływa na zdolność kredytowa

Dziewczyny orientujecie się, czy może 500 plus może wplywać na nasza zdolność kredytową?

Odpowiedzi

 1. Nnn Ska Nnn Ska

  Tak. Przez większość banków jest to traktowane jako dodatkowy dochód. Wprawdzie niektóre banki nie traktują pieniedzy z 500 plus jako jednego z punktów przyznawania kredytu ale dla wielu się to liczy. W przypadku prywatnych firm pożyczkowych nie będzie to miało natomiast większego znaczenia. Większość z nich i tak nie sprawdza tego jaka jest zdolnośc kredytowa danej osoby. Mozesz sobie zobaczyć w tego typu porównaniach
  http://www.egospodarka.pl/148813,Agregator-porownywarce-nierowny,1,117,1.html
  Poza tym biorąc taką pożyczkę trzeba bardzo dokładnie sprawdzic firmę, na którą sie decydujemy. Tak aby wybrać firmę z dobrym oprocentowaniem.

 2. Iza Michlik Iza Michlik

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się wielu informacji na temat pożyczek to jednym z bardziej odpowiednich miejsc do tego będzie blog http://www.cigg.pl/kredyt-hipoteczny-dom/ ja dzięki niemu zdobyłam wiele informacji.

 3. Kasia Kurek Kasia Kurek

  Nie tak dawno czytałam na Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ bodajże, że 500+ jest traktowane jako dochód, ale musi być w połączeniu z innym dochodem. Sprawdzałam tam akurat kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych. Poczytajcie, tam jest to dobrze wytłumaczone.

 4. efka kowal efka kowal

  Świadczeniobiorcy 500 plus chyba nie mogą liczyć na preferencyjne traktowanie. Jest to świadczenie okresowe i przy długoterminowych kredytach raczej nie będzie brane pod uwagę. Ważne jest żeby wybrać bank, który nie wymaga dużego wkładu własnego. Bank Raiffeisen udzielając kredytu mieszkaniowego finansuje nawet 90% inwestycji, a także pozwala 2 razy w roku na obniżenie rat o połowę, a raz zrobić sobie wakacje kredytowe i nie płacić wcale.