Okulary przeciwsłoneczne

Orientujecie się czy jakies firmy maja obecnie jakieś promocje na okulary przeciwsłoneczne?

Odpowiedzi

 1. Karolina Zając Karolina Zając

  Na Ray Ban są spore zniżki.Nie widziałam ich stacjonarnie bo sklepy stacjonarne wycofały wiekszość letniej wystawki, ale możesz o wiele taniej kupić w sieci. Zajrzyj sobie do Aurum:
  https://aurum-optics.pl/c/4451/ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html

  Mają tam wiele modeli.Zastanawiam sie czy nie kupic sobie kolejne.Mam jedna parę Raybanów i chciałabym sobie kupic drugie.Nie mam nic do zarzucenia jakości bo wyglądają po kilku latach praktycznie tak samo jak w dniu kupna, jednak mam ochotę na jakiś nowszy model.

 2. Lidka Zięba Lidka Zięba

  Dla dzieciaków dobre okulary znajdziecie w Okooko w Łodzi http://okooko.com.pl/ Bardzo jestem zadowolona, że trafiliśmy na takie fajne miejsce. Znajdziecie u nich piękne oprawki i badania na NFZ. Latem trafiliśmy na naprawdę piękne okularki przeciwsłoneczne.

 3. Pieczatki Online Pieczatki Online

  Ray Ban to jednak klasyk. Szkoda że produkcja Chiny a cena Batory :)

 4. ada lovelace ada lovelace

  Sezon na okulary przeciwsłoneczne zaraz się zaczyna. Świetne, bardzo oryginalne okulary z drewnianymi oprawkami dostaniecie w firmie Woodison https://woodison.pl/okulary-drewniane?product_id=92 Okulary są ręcznie wykonane i niepowtarzalne, ja mam model z oprawką z drewna sandałowego, bardzo mnie one cieszą bo fajnie wyglądają, ale też wiem że daja 100% ochronę UVA/UVB.

 5. Ala Maj Ala Maj

  Ja mam takie z adibazzar.pl https://www.edibazzar.pl/OKULARY-LUSTRZANKI-GLAM-ROCK-KOCIE-OKO-CAT-EYE-BLACK.HTML. A kupiłam je za grosze ;-) Całkiem fajnie jak za taką kasę ;-)

 6. Basia Nowicka Basia Nowicka

  Ja polecam ray bany. Cenowo wypadają drogo, ale to jedyne okulary jakie dają rade w lato z dobrym filtrem i jakością.