Meble - zamówić przez internet?

Niedawno udało mi się kupić fajny narożnik w sklepie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI Szczerze mówiąc nie spodziewałam się że przez internet można zamówić takie perełki! Zamówiony narożnik ma neutralny, szary kolor, zupełnie taki jak na zdjęciu. Jestem bardzo zadowolona. Jakie jest wasze zdanie na temat kupowania mebli online?

Odpowiedzi

1. Anna Włodarska Anna Włodarska

Też nie sądziłam, zawsze wolalam iść do stacjonarnego sklepu ale tym razem zaryzykowałam i zamówiliśmy z mężem na internecie zestaw meblowy do naszego salonu jak stoł krzesła oraz kanapa, strona z tymi mebelkami nazywa się www.szafirowo.pl

2. Aneta Janik Aneta Janik

Ja tradycyjnie wolę obejrzeć w sklepie

3. Zuzanna Zielińska Zuzanna Zielińska

Ja wolę oglądać w sklepie, ale czasami zdarzy mi się kupić jakiś fotel czy coś tego typu przez internet

4. Monika Gawrońska Monika Gawrońska

Szczerze mówiąc stół, regał czy barek byłabym w stanie kupić przez internet - wystarczą odpowiednie wymiary i będę wiedziała, czy się nadaje, czy może jednak nie.
    Jednak krzesła, fotele czy kanapy to zupełnie inna bajka - z nich się faktycznie korzysta własnym ciałem, więc bardzo zależy mi na tym, żeby były wygodne. W takim razie muszę usiąść przed zakupem. :)

5. Anna Zamojska Anna Zamojska

Zgadzam się. Takie meble trzeba dotykać i próbować

6. Zofia Kamińska Zofia Kamińska

Ja też kiedyś wolałam kupować meble w sklepach stacjonarnych. Wydawało mi się, że koniecznie muszę dotkną materiał, sprawdzić miękkość wersalki itp. Jakiś czas temu jednak przeniosłam się do sklepu internetowego na www.mirjan24.pl/
    Zwyczajnie mają większy wybór a opisy są tak szerokie i dokładne, że z łatwością wybieram dokładnie taki mebel jaki chcę. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam!

7. Miśka Król Miśka Król

Ja też już od jakiegoś czasu kupuję przez internet również meble :) ponieważ jest to oszczędność czasu i pieniędzy, mam też przez to dostęp do większego zakresu sklepów. Najczęściej kupuję na stronie: https://marketmeblowy.pl/ ponieważ wiem i mogę ufać ludziom z tego sklepu, za każdym razem meble od nich są identyczne jak w opisie i na zdjęciu, ponadto oferują darmową dostawę ;) Polecam ich usługi i meble, ponieważ są bardzo wygodne, funkcjonalne, są nowoczesne i super wyglądają. Jeszcze jedno, przy zakupach przez internet masz czas na odstąpienie od umowy ;)