Sinial - opinie o kremie na cellulit

Mam prośbę. Od dłuższego czasu walczę o uda bez cellulitu. Wychodzi raczej słabo mimo moich starań - ćwiczeń, zupełnej zmiany diety i wykorzystania różnych domowych sposobów.
O kremach z drogerii nawet nie myślałam, bo koleżanki skutecznie mi to odradziły - u nich to w ogóle nie działało, a ja im ufam.
W takim razie postanowiłam poszukać w internecie i natrafiłam na Sinial. Wydaje się naprawdę w porządku - ma naturalny skład, a opinie, jakie znalazłam w internecie też są dobre. Ale wolałam zapytać też osób, co do których mogę mieć jakąś pewność - ktoś używał tego kremu? Jakie wrażenia?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Odpowiedzi

1. Monika Gawrońska Monika Gawrońska

Bardzo dobrze, że nie korzystałaś z kremów z drogerii - nie ma to zupełnie sensu, bo jednak one nie mają w swoim składzie zbyt dużo substancji - w sensie że są w znikomych ilościach.
    Trochę poczytałam o Sinialu, o jego składzie INCI i rzeczywiście wydaje się całkiem w porządku. W całości naturalnym, ze sporym stężeniem naprawdę ważnych składników. Nie korzystałam, ale bym się zdecydowanie skusiła. I tak zrobię, bo jednak u mnie nadal odrobinę się ten cellulit utrzymuje i nie jestem w stanie go dobić.
    Ale tylko pamiętaj o tym, że nie tylko krem, ale także i ćwiczenia, i dieta i także domowe sposoby. Wtedy na pewno poradzisz sobie z cellulitem. :)

2. Kasia Iwanik Kasia Iwanik

a celullit nie najlpiej zwalczyć zabiegami? Gabinety kosmetyczne mają już na to sposoby.

3. Monika Gawrońska Monika Gawrońska

@Kasia Iwanik: No właśnie to wygląda tak, że rzeczywiście zabiegi także są bardzo skuteczne, ale często jednak wiele kobiet robi sobie taki zabieg, cieszy się przez jakiś czas gładką skórą na udach, brzuchu, ramionach, gdziekolwiek, ale potem cellulit znowu zaczyna się składować.
    Dzięki zabiegowi można poradzić sobie z problemem, ale nie poradzimy sobie z przyczyną. Do tego potrzebna jest zmiana stylu życia - zdrowsza dieta, ćwiczenia, kremy też są ważne. :)

4. Teresa Walońska Teresa Walońska

Korzystałam z Siniala i jestem bardzo zadowolona. To naprawdę dobry krem, który pozwala skutecznie walczyć z cellulitem. Można go dostać tylko w internecie tutaj https://sinial.pl/
    Oczywiście jak już napisała Monika - nadal trzeba zdrowo się odżywiać, ćwiczyć i tak dalej. Mimo wszystko to nie jest cudowne serum na wszystkie problemy życia (w tym cellulitu) tylko krem, który dostarcza naprawdę dobrych substancji wspomagających usuwanie cellulitu. Ale to w naszych rękach jest to, żeby się go pozbyć.

5. Marzena Balicka Marzena Balicka

A moglibyście coś napisać o tych ćwiczeniach na cellulit? Jakie robić, jak często i w ogóle? Właśnie najchętniej bym zaatakowała cellulit ze wszystkich stron, bo jest naprawdę obrzydliwy. :(

6. Plain Jane Plain Jane

Tylko jedna rada - musisz uprawiać sporty. Spacery to za mało. Zapisz się na tenisa albo szermierkę.

URODA

1. Wypadanie włosów

Ostatnio: Ewa Wróbel .

2. Co zrobić, by włosy były gęstsze?

Ostatnio: Ewa Wróbel .

3. Bra-fitting

Ostatnio: lalinn lalinn .

4. Męskie fryzury

Ostatnio: Ala Alicja .

5. Kosmetyki dla nastolatki

Ostatnio: Ala Alicja .

Polecamy