Czy opłaca sie brac kredyt konsolidacyjny

Bardzo proszę o pomoc. Mianowicie mam problem ze spłata długów i obecnie miesięczna rata w kilku firmach jest o wiele większa niż to co moge spłacać.... Zastanawiam się nad konsolidacją.Czy ktoś brał kiedyś taką pożyczkę i napisze czy się to opłaca czy nie?

Odpowiedzi

 1. Anna Wiśniewska Anna Wiśniewska

  Napisz więcej informacji. Czy są to kredyty gotówkowe? Czy masz jakieś zadłużenia? Oraz jakie są Twoje dochody? Proponuję obliczyć sobie ile będzie wynosiła rata kredytu konsolidacyjnego i czy bedziesz w stanie to udźwignąć. Dobrze jest skorzystać z rankingów albo z pomocy doradcy kredytowego.
  Poszukaj sobie również jakiegoś kalkulatora kredytowego.

  Dodam,że w wielu przypadkach wzięcie dodatkowego kredytu przy innych mozliwe jest jedynie w firmie prywatnej; https://alebank.pl/kolejna-pozyczka-przy-innych-−-czy-to-mozliwe/

 2. Ala Alicja Ala Alicja

  Jeśli nie masz wpisów w bazach dłużników, warto skonsolidować drobniejsze kredyty i pożyczki i płacić tylko 1 ratę. Wyjdzie Ci raczej taniej. Poza tym w razie opóźnienia, łatwiej dogadać się z 1 firmą/bankiem niż z kilkoma. Mniej nerwów przede wszystkim.

 3. efka kowal efka kowal

  W banku Raiffeisen jest kredyt konsolidacyjny i jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz długi a resztę np inwestujesz we własny biznes. Szczegóły znajdziesz na stronie banku.

 4. Kasia Kurek Kasia Kurek

  Trudno tu mówić o opłacalności, bo kredyt to nie lokata. Jednakże w przypadku takich kłopotów jak Twoje, kredyt konsolidacyjny to wyższa konieczność. Jeśli go nie weźmiesz pogrążysz się jeszcze bardziej. Porozmawiaj z doradcami w Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/ Możesz z poziomu strony zamówić rozmowę, wszystko Ci wytłumaczą. Problem każdego jest tu rozpatrywany indywidualnie.

 5. Iza Michlik Iza Michlik

  Kredyty i chwilówki to zawiłe tematy, dlatego jak chcesz się o nich wszystkiego dowiedzieć to wejdź na stronę http://moj-milion.pl/symulacja-kredytu/ i przeglądnij kilka tematów, a wiele Ci one wyjaśnią.