Czy istnieje skuteczny krem na rozstępy?

Odkąd biorę nowe leki antykoncepcyjne porobiły mi się rozstępy :/ brzydko one wyglądają, wolałabym je usunąć. Tylko jak? Znacie jakieś kosmetyki na ten defekt? jakaś maść lub krem? Z góry dziękuję!

Odpowiedzi

1. Franciszka Polak Franciszka Polak

a może spróbuj jakiegoś olejku np. grejpfrutowego? Kiedyś w szkole rodzenia babeczka nam powiedziała, że na rozstępy najlepsza jest ich akceptacja :D no ale jeżeli chcesz je usunąć, to musisz wiedzieć, że najlepsze jest zapobieganie. ujędrniaj ciało, jedz dużo żywności bogatej z cynk *dobrze uelastycznia skórę* . Z kosmetyków to może jakieś domowej roboty? Np. na bazie oleju kokosowego :)

2. Franciszka Polak Franciszka Polak

a najlepszy krem na rozstępy to na pewno jakiś naturalny - bez chemii. Czytaj uważnie etykiety, jeśli zdecydujesz się na jakiś konkretny.

3. Kamila Gostkowska Kamila Gostkowska

nie wierzę w cudowny krem na rozstępy........one są już jak takie blizny, czyli ciężko je usunac a moze w ogole nie da rady.....

4. Julia Krupińska Julia Krupińska

ja smaruje rozstepy kremem strialys, ma świetny skład, jest w pełni naturalny a to u mnie jeden z czynnikow głownych dlaczego decyduje się na konkretny kosmetyk.Niestety troche drogi ale warty swojej ceny, w polowie juz sie zredukowaly te niesforne paseczki

5. Asia Jezierska Asia Jezierska

na rozstępy podobno dobre jest masło shea albo kakaowe

6. Dancia Polakowa Dancia Polakowa

no dobra a używałaś tego strialys? Bo ja potrzebuję czegoś sprawdzonego.

7. Celia Zywa Celia Zywa
  8. Plain Jane Plain Jane

Witamina E. Masuj w skórę.

9. Aleksandra Szarc Aleksandra Szarc

na rozstępy dobrze jest smarować olejkiem bio oil, wystarczy trochę cierpliwości i systematycznego wmasowywania, a skóra zacznie się ujędrniać i rozstępy ginąć z czasem.

10. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

wiesz co to zależy jak szybko ci się te rozstępy pojawiają. przed ciążą kremy wystarczały, ale jak zaszłam w ciąże z bliźniakami to niestety skóra nie wyrabiała i kremy nie przyniosły żadnych efektów. po porodzie zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. z efektów jestem bardzo zadowolona :) gdybym kiedyś była znowu w ciąży to pewnie znowu się na ten zabieg zdecyduje bo warto. przynajmniej na plaży nie wstydzę się wyjść w bikini.

11. Monika Wilczyńska Monika Wilczyńska

@Dancia Polakowa: Ja uzywalam tego kremu na rozstepy strialys, mogę powiedzieć, że dziala bardzo fajnie. Oczywiscie calkiem nie usunie ci rozstepow, ale jezeli chodzi o sprawianie zeby byly mniej widoczne to jest ekstra.