Kilka tańszych czy jedne droższe jeansy?

Ostatnio dyskutowalam z koleżanką na temat tego co bardziej się opłaca. I jak w temacie. Ja uważam że lepiej kupić jedną porządną rzecz, i nie chodzi tylko o jeansy ale również np o buty. Ona twierdzi, że woli kupować rzeczy tańsze, zazwyczaj trochę gorszej jakości ale różnorodne, na każdą okazję. A co Wy na to?

Odpowiedzi

1. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

Osobiście wybralabym opcję z droższymi spodniami. Teoretycznie powinny być lepsze gatunkowo, trwalsze, nie robiące się coraz jaśniejsze po każdym praniu i precyzyjnie skrojone. A przy tych tanich nie oczekiwalabym takich zalet. A kupując co chwila nową parę to uzbierasz już na jedne porządne jeansy

2. asia czerepak asia czerepak

Ja wolę kupić jedną porządniejszą rzecz niż kilka takich, które po pierwszym praniu ju do niczego się nie nadają

3. Roksana Jędrzejczyk Roksana Jędrzejczyk

Ja tez wolę jedne, a konkretne.

4. Marzena Balicka Marzena Balicka

Stronię od bardzo drogich marek, bo wiem, że wtedy w dużej mierze płacę właśnie za znaczek na ubraniu. Jednak uważam, że nie warto kupować rzeczy niskiej jakości - lepiej kupić coś porządnego, co będzie nam służyć przez dłuższy czas.
    Lepiej kupić raz trochę więcej niż dwa razy ale po niższej cenie - w drugim przypadku i tak się przepłaca. ;)

5. hanna hanna hanna hanna

Zapraszam po inspiracje na https://www.lalamoda.pl/