Co sądzicie o tym zestawie?

Co sądzicie o takim doborze ubrań? Czy centki są jeszcze w modzie? Ogólnie jestem przekonana co do spodni i kozaków. Tylko nie wiem co z bluzką

Odpowiedzi

1. bronia kicz bronia kicz

Nie mój styl, ale wygląda całkiem ok :) Dżinsy w sumie pasują do wszystkiego.

2. Vveroni Vveroni

Chyba trochę się ze sobą gryzą buty z tą bluzką. Ale to tylko moja opinia ;) lepiej wyglądałyby np. workery w nieco innym odcieniu brązu albo czarne ;)

3. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Idealnie trafione w mój styl <3

4. Marta Git Marta Git

Vveroni naprawdę? W sumie jak tak na siebie spojrzę z daleka to masz rację. Ale poszczególne elementy ok?

5. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

Też nie mój styl. Zwłaszcza taki print na koszuli. Ale spodnie i buty godne uwagi

6. Dancia Polakowa Dancia Polakowa

Jeansy fajne bo klasyczne :) do wszystkiego pasują. Buty nie moja bajka

7. Ania Balicka Ania Balicka

Zestaw suuuuuuuuuuuper :)

8. Gosia Nosek Gosia Nosek

Trochę za dużo panterki, fajniej jak jest tylko motywem (np. serduszko z panterką z Reserveda), a nie całe. A tak to spoko! :D

9. Bernadeta Pawlik Bernadeta Pawlik

Centki znów wracają do łask więc śmiało zakładaj :)

10. szafowa_rewolucja szafowa_rewolucja

Jak dla mnie super połączenie. Udało mi się ostatnio kupić taką koszulę w Poznaniu w VIVE Profit za dosłownie kilka złotych.

11. Monika Wilczyńska Monika Wilczyńska

Buty moim zdaniem kompletnie nie pasują, chyba że ktoś lubi styl kowbojki

12. hanna hanna hanna hanna

Zapraszam po inspiracje na https://www.lalamoda.pl/

13. Roksana Jędrzejczyk Roksana Jędrzejczyk

W tym roku cętki są znowu w modzie. Całkiem ładna kombinacja.

14. Ania Balicka Ania Balicka

witam zgadzam sie centki wzory kwiaty jak najbardziej .. nawet widac to w modzie męskiej.. natknęłam sie ostanio na sklep internetowy https://swiat-koszul.pl/ . mają całkiem fajne koszule czy któs ma doswiadczenie i może coś podpowiedzieć ?? będe bardzo wdzięczna

15. szafowa_rewolucja szafowa_rewolucja

Oczywiście cętki i ogólnie motywy zwierzęce wracają! Ja bym dodała do tego ramoneskę jeszcze i zamieniła te wysokie buty na trochę krótsze, może na jakieś botki ;)