Krem antycelllulitowy

Hej dziewczyny!

Potrzebuję Waszej pomocy, bo wierzę, że nie tylko ja mam taki problem. Otóż po urodzeniu drugiego dziecka przytyłam z 15kg, jestem na diecie i schudłam już prawie 5kg, ale nie widzę, żeby cellulit też się zmniejszał. Byłam pewna, że odchudzając się cellulit znika. Chodzę na siłownię, więc tym bardziej. Zabiegi u mnie odpadają, nie mam na nie pieniędzy, więc muszę radzić sobie domowymi sposobami. Czy możecie doradzić co Wam pomogło na cellulit? Najlepiej jakiś dobry krem, chętnie przyjmę wszelkie sugestie. Nie mam też zbyt wiele czasu w domu na poświęcanie się zabiegom ze względu na maluszka :( Jak Wy sobie radzicie z tym cellulitem?!

Odpowiedzi

1. Sylwia Nis Sylwia Nis

W sumie jeśli chodzi o same kremy, to trudno o coś wystarczająco skutecznego. Według mnie powinnaś zastosować specjalną dietę antycellulitową, która dostępna jest nawet w postaci cateringu dzięki firmie Wygodna Dieta. Myślę, że jakieś ćwiczenia mogłyby się również sprawdzić. Powodzenia. ;)

2. Vialise krem Vialise krem

Krem na cellulit jako wspomaganie właściwej diety i chudnięcia może być jak najbardziej skuteczny, tylko trzeba do tego zwyczajnie odpowiedniego środka. Większość z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wiele z kremów na cellulit jest wprost zawalone zbędną chemią - która nie tylko pomaga słabo, ale i szkodzi naszej skórze. Dlatego nasz krem, Vialise, został opracowany w 100% z naturalnych składników - żadnych silikonów, żadnych PEGów ani innych niepożądanych substancji. Dzięki temu skóra nie tylko oddycha, ale i z czasem staje się gładka i napięta, pozbywając się efektu pomarańczowej skórki.

3. Amalaya Bashir Amalaya Bashir

cellu off Floslek, potem długo, długo nic.

4. Nora Kruciak Nora Kruciak

możesz spróbować tego - https://proszekauera.pl/royal-ageless-night-ile-kosztuje-krem-odmladzajacy-na-noc/
    fajny krem na zmarszczki i na cellulit też pewnie zadziała ;)