Gdzie na majówkę

Zbliża się maj wielkimi krokami! Zastanawiam się, gdzie można się wyrać na majówkę?Pogoda ma być piękna, dlatego nie można zmarnować takiej okazji. Macie jakieś miejsce godne polecenia? Ostatnio byłem w Górach Stołowych, dwa lata temu w Bieszczadach. W tym roku mam ochotę zwiedzić inne miejsce, niekoniecznie góry. Chociaż przyznam się szczerze, że uwielbiam spacerować górskimi ścieżkami.

Możecie coś doradzić? Macie w swojej okolicy jakieś miejsca godne uwagi?

Odpowiedzi

 1. Anna Wiśniewska Anna Wiśniewska

  A czemu nie góry skoro lubisz spacerowac po górskich ścieżkach? Polecam:
  Kościelisko
  Karpacz
  ewentualnie Zakopane, które mi osobiście nigdy się chyba nie znudzi....

  Kilka pomysłów na majówkę znajdziesz na tej stronie:https://www.findbed.pl/blog/majowka-w-gorach-sprawdz-gdzie-warto-pojechac

 2. Joanna Karolak Joanna Karolak

  Co roku jeździmy na majówkę do Dworku Karwia na Wiosennej 8 do pana Piotra i pani Ani. Tylko lepiej się długo nie zastanawiać i rezerwować, bo mają zawsze duże obłożenie. Miła atmosfera, nowoczesne pokoje i porządnym wyposażeniem i piękna okolica.

 3. Angelika Wrzos Angelika Wrzos

  My na weekendy często jeździmy na zamek do Janowa Podlaskiego. Bardzo fajnie można tam odpocząć i zrelaksować się w SPA :)

 4. Elwira Madoń Elwira Madoń

  ten zamek to petarda, a spa wymiata, bylam tam z dziewczynami na babskim weekendzie i po prostu bajka, a jedzonko jak z bajki

 5. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

  Jeśli o mnie chodzi to w tym roku byłam w Karpaczu w pensjonacie Daglezja - http://daglezja.com/. Super miejsce :) Wszędzie blisko + miła obsługa.

 6. Nom Heh Nom Heh

  można w góry, nad morze w zależności od pogody, do Chorwacji albo na własną działkę...

 7. Aleksandra Szarc Aleksandra Szarc

  My ze znajomymi lubimy jeziora, spacery w lesie, siedzenie przy ognisku, jazde konno, dlatego wybieramy rancho Colorado w Trzcielu. miejsce godne uwagi, można się wyciszyć, odprężyć, piękne pokoje hotelowe i inne atrakcje, warto.

 8. Lidia Mak Lidia Mak

  Polecam Mogilany https://grand-house.pl/rooms-apartments/
  Mają tam też spa, ekskluzywne pokoje do wynajęcia, plac zabaw dla dzieci. Piękna okolica.