Jaki stelaż do materaca termoelastycznego?

Zamierzam kupić materac (szer.180cm) z pianki termoelastycznej. Mam upatrzone łóżko, które mi się podoba i posiada już stelaż - nieregulowany, bukowy, a listwy (i tu mam dylemat) ma rostawione co 9cm, czyli bardzo rzadko... Czy taki stelaż nadaje się do takiego materaca jaki chcę kupić?

No bo już sama nie wiem :(

Odpowiedzi

1. Karolina Zając Karolina Zając

Nie jestem pewna czy takie rzadkie rozstawienie bedzie odpowiednie w przypadku materaca tego typu. Wydaje mi się zbyt rzadkie, szczególnie jeśli materac bedzie ciężki. Polecam kupić porzadny stelaż. WIele osob nie zwraca na to uwagi, kupuje drogie materace i drogie łożka ale stelaże już tanie. I jest to jednak błąd.
    Zerknij sobie do Sembelli https://sembella.pl/produkty/stelaze/

Firma oferuje porządne stelaże, które będa mialy długą gwarancję.

2. Elwira Pandol Elwira Pandol

Dokładnie tak... stelaż jeśli juz kupujesz na raty powieni byc przede wszystkim porzadny. Raczej poszłabym w inwestycje bo to przeciez zakup na lata, a nie kilka mscy... Najlepiej o szczegoly jesli chodzi o spasowanie materaca ze stelażem zapytałabym sprzedawce na miejscu - polecam uderzyc do salonów agata bo maja rozne typy łózek gotowych z materacem ale tez osobno stelaże w roznych fasonach

HYDEPARK

1. Gdzie na majówkę

Ostatnio: Joanna Karolak .

2. dom w nowoczesnym stylu

Ostatnio: Amelka Gołąb .

3. Okulary przeciwsłoneczne

Ostatnio: Anna Wiśniewska .

4. Niskie mcv w badaniu krwi

Ostatnio: Karolina Zając .

5. Tanie wakacje za granicą?

Ostatnio: Ania Wolska .

Polecamy