Jaki stelaż do materaca termoelastycznego?

Zamierzam kupić materac (szer.180cm) z pianki termoelastycznej. Mam upatrzone łóżko, które mi się podoba i posiada już stelaż - nieregulowany, bukowy, a listwy (i tu mam dylemat) ma rostawione co 9cm, czyli bardzo rzadko... Czy taki stelaż nadaje się do takiego materaca jaki chcę kupić?

No bo już sama nie wiem :(

Odpowiedzi

 1. Karolina Zając Karolina Zając

  Nie jestem pewna czy takie rzadkie rozstawienie bedzie odpowiednie w przypadku materaca tego typu. Wydaje mi się zbyt rzadkie, szczególnie jeśli materac bedzie ciężki. Polecam kupić porzadny stelaż. WIele osob nie zwraca na to uwagi, kupuje drogie materace i drogie łożka ale stelaże już tanie. I jest to jednak błąd.
  Zerknij sobie do Sembelli https://sembella.pl/produkty/stelaze/

  Firma oferuje porządne stelaże, które będa mialy długą gwarancję.

 2. Elwira Pandol Elwira Pandol

  Dokładnie tak... stelaż jeśli juz kupujesz na raty powieni byc przede wszystkim porzadny. Raczej poszłabym w inwestycje bo to przeciez zakup na lata, a nie kilka mscy... Najlepiej o szczegoly jesli chodzi o spasowanie materaca ze stelażem zapytałabym sprzedawce na miejscu - polecam uderzyc do salonów agata bo maja rozne typy łózek gotowych z materacem ale tez osobno stelaże w roznych fasonach

 3. Janusz Zupa Janusz Zupa

  w sklepie z materacami powinni ci doradzić

 4. Karolina Kasinska Karolina Kasinska

  Powinnaś go dobrać również do całej ramy łóżka, a nie materaca. To jest bardziej skomplikowane niż mi się wydaje. Janusz Zupa dobrze mówi, skontaktuj się ze sklepem z materacami to Ci podpowiedzą. Ja robiłam zakupy na https://ilovematerace.pl/ i tam bardzo kompetentnie wyjaśnili wszelkie wątpliwości i doradzili najlepsze produkty.