Torebki Michael Kros

Dziewczyny zakochałam się w modelu Michaela Krosa, widziałam stacjonarnie i myślę, może w Internecie będzie taniej. I co i nie mogę go znaleźć.Poszłam do stacjonarnego a tam model sprzedany. Jestem załamana gdzie ja mogę jeszcze szukać tych torebek.

Odpowiedzi

1. Zan Pale Zan Pale

Ja w zeszłe wakacje znalazłam przypadkowo w lumpeksie torebkę Michael Kors w czarno-białe paski i zapłaciłam za nią 20 zł. :) Wystarczy trochę szczęścia i w końcu się znajdzie. ;)

2. Monika Max Monika Max

Właśnie dostałam mailing, że na stylowoimodnie.pl te torebki są od 300 zł, weszłam a tam torebka której szukam. Czy to możliwe, żeby były takie przeceny?

3. Katarzyna Leśniewska Katarzyna Leśniewska

Również uwielbiam torebki w tym modelu. Podawajcie linki gdzie można je zamawiać.

4. Agata Kromasinska Agata Kromasinska

Ja ostatnio właśnie podobną torebkę zamówiłam tutaj: https://modnetorebki.net/ mają dość spory wybór i w sumie to już któryś raz z kolei , gdy zamawiam na tej stronce, mają szybką wysyłkę i nigdy nie miałam problemów. A wy jakie macie ulubione sklepy? Bo warto też poznać inne. A takie przeceny jak pisze Monika idzie trafić, ale to naprawdę rzadkość i naprawdę trzeba uważać.

5. Darmara Jaskulska Darmara Jaskulska

Ja zamówiłam na stylowoimodnie jak była ta mega wyprzedaż i właśnie przyszła moja torebka i jestem mega zadowolona. Jest cudowana!

6. basia ssa basia ssa

Michael Kors ma świetne torebki :) Sama zbieram na swoją wymarzoną i kupię już przez internet.

7. Sandy Dak Sandy Dak

Znacznie lepiej podchodzą mi te torebki od Diora https://www.brytyjka.pl/torebka-dior-wiecej-niz-tylko-torebka-cid-213.html
    Przynajmniej nie są tak podrabiane jak torebki damskie MK.

8. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Dla mnie również bardziej podobają się jednak te od Michael korsa :)

9. rozczarowana rozczarowana

Dziewczyny zamówiłam torebki Michael Kors na stylowoimodnie prawie miesiąc temu po ok.14 dniach otrzymałam mail "Środki za zamówienienie, które Państwo złożyli w naszym sklepie zostaną zwrócone w terminie 7 dni od otrzymania tego e-maila na konto z którego była dokonana wpłata.
    Powodem dla którego Nasza Firma zdecydowała się na podjęcie takich kroków są zaistniałe problemy z dostawcą.
    Przepraszamy za niedogodności wynikłe z tej transakcji." I niestety ani torebek ani kasy.

10. Karolina Borkowska Karolina Borkowska

Niestety u mnie ta sama sytuacja ani zamówionej torebki ani zwrotu środków. Również otrzymałam emaila z informacją zwrotu pieniędzy niestety do sklepu nie można się dodzwonić nie odpowiadają na emaila. Oszuści

11. Jadwiga Hrabec Jadwiga Hrabec

Ja zamówiłam na stylowoimodnie.pl. Zapłaciłam 1.06.po 14 dniach również otrzymałam maila o zwrocie środków. Jednak do dnia dzisiejszego kasy nie otrzymałam. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpowiadają.To oszuści. Trzeba iść na policję.

12. Marta Jędrysiak Marta Jędrysiak

Ja też... byłyście z tym na policji? Ja jutro idę choć to pewnie nic nie da :/

13. Greta Chojnacka Greta Chojnacka

Czy coś więcej wiecie? ja też dałam się nabrać

14. Jagoda Jerz Jagoda Jerz

Też dałam się nabrać. Zgłosiłam sprawę na policję. Zobaczymy, co będzie dalej...

15. hanna hanna hanna hanna

https://www.lalamoda.pl/
    z kodem lato40 rabat 40%

16. Paula Wojcik Paula Wojcik

Również otrzymałam maila o problemach z dostawcą i zwrocie środków... oczywiście nic.
    Czy u Was po zgłoszeniu tego coś się ruszylo?? Moze wspolnie powinnyśmy coś zrobić?!

MODA

1. Kilka tańszych czy jedne droższe jeansy?

Ostatnio: Marzena Balicka .

2. Nosicie podkoszulki?

Ostatnio: Marzena Balicka .

3. Jesienne kreacje dla każdej z nas?

Ostatnio: Emilia XXXXX .

4. Koszula męska w kratkę

Ostatnio: ada lovelace .

5. Co sądzicie o tym zestawie?

Ostatnio: szafowa_rewolucja .

Polecamy