Torebki Michael Kros

Dziewczyny zakochałam się w modelu Michaela Krosa, widziałam stacjonarnie i myślę, może w Internecie będzie taniej. I co i nie mogę go znaleźć.Poszłam do stacjonarnego a tam model sprzedany. Jestem załamana gdzie ja mogę jeszcze szukać tych torebek.

Odpowiedzi

1. Zan Pale Zan Pale

Ja w zeszłe wakacje znalazłam przypadkowo w lumpeksie torebkę Michael Kors w czarno-białe paski i zapłaciłam za nią 20 zł. :) Wystarczy trochę szczęścia i w końcu się znajdzie. ;)

2. Monika Max Monika Max

Właśnie dostałam mailing, że na stylowoimodnie.pl te torebki są od 300 zł, weszłam a tam torebka której szukam. Czy to możliwe, żeby były takie przeceny?

3. Katarzyna Leśniewska Katarzyna Leśniewska

Również uwielbiam torebki w tym modelu. Podawajcie linki gdzie można je zamawiać.

4. Agata Kromasinska Agata Kromasinska

Ja ostatnio właśnie podobną torebkę zamówiłam tutaj: https://modnetorebki.net/ mają dość spory wybór i w sumie to już któryś raz z kolei , gdy zamawiam na tej stronce, mają szybką wysyłkę i nigdy nie miałam problemów. A wy jakie macie ulubione sklepy? Bo warto też poznać inne. A takie przeceny jak pisze Monika idzie trafić, ale to naprawdę rzadkość i naprawdę trzeba uważać.

5. Darmara Jaskulska Darmara Jaskulska

Ja zamówiłam na stylowoimodnie jak była ta mega wyprzedaż i właśnie przyszła moja torebka i jestem mega zadowolona. Jest cudowana!

6. basia ssa basia ssa

Michael Kors ma świetne torebki :) Sama zbieram na swoją wymarzoną i kupię już przez internet.