Dieta / detoks cytrnowy

Dużo się teraz mówi o dietach i kuracjach cytrynowych (Lemon detox diet, kuracja 10 dni samymi cytrnami, syrop neera.pl) i zastanawiam się czy któraś z Was próbowała tych diet i czy warto?

Odpowiedzi

1. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Ja nawet nie słyszałam nawet o takich dietach. Staram się po prostu prowadzić zdrowy tryb życia. Odstawiłam słodycze, pieczywo oraz ograniczyłam węglowodany. I widzę efekty. nie trzeba według mnie szukać jakichś nowinek, żeby trochę polepszyć swoje samopoczucie oraz wygląd sylwetki.

2. Karina Kowalik Karina Kowalik

Dla mnie dużo ważniejsze niż dieta jest odpowiednie oczyszczenie organizmu. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są zabiegani i zapracowani, bardzo ciężko jest właściwie zadbać o swój organizm i jego odpowiednie funkcjonowanie. Nie mówiąc już o właściwym oczyszczaniu. Taki detox, o którym piszesz, raczej nie będzie skuteczny. Poszukaj raczej czegoś, co działa kompleksowo na organizm.Masz na przykład na rynku kurację FIVREN. Sporo osób poleca i z tego co wyczytałam, może się całkiem nieźle sprawdzić.

3. Anna Jork Anna Jork

O detoksie cytrynowym jeszcze nie słyszałam. 2 miesiące temu rzuciłam papierosy z mała pomocą desmoxany (https://ktomalek.pl/desmoxan-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-kapsulki-twarde-1-5-mg-100-kaps/ub-3333551) i szukam sposobu, jak przyspieszyć oczyszczanie organizmu z tych wszystkich toksyn, które nagromadził się przy papierosach. Tylko czy taki detoks faktycznie pomoże?

4. Ola Król Ola Król

Ja tam wolę moją wygodnądietę. Z nimi nie muszę się głodzić- jem smacznie i do syta a przy tym chudnę, więc to opcja idealna;)

5. Karolina Magaj Karolina Magaj

O ananasowym i arbuzowym słyszałam, ale cytrynowy to nowość dla mnie. Uważam, że takie detoksy to głupota i wyniszczanie organizmu. Zdrowa dieta i troszkę aktywności fizycznej w zupełności wystarczą do zrzucenia kilogramów. Sama próbowałam wielu sposobów na odchudzanie. Głodówki i "diety", nawet u osób które nazywały się profesjonalnymi dietetykami odbiły się na moim zdrowiu a waga i tak wracała. Zdrowsze nawyki, spacery i wspomagacze takie jak sok noni, cynamon, owoc granatu w zupełności wystarczyły. Polecam poczytać troszkę i nie niszczyć sobie zdrowia https://cieszsiezdrowiem.pl/