Nadruki na ubrania

Cześć dziewczyny. Uwielbiam ubrania z nadrukami, cytatami czy po prostu z niebanalnymi kwiatami, grafikami ale zawsze mam problem bo zazwyczaj są tylko t-shirt lub bluzy, które są fajne ale brakuje mi np. koszul, sukienek takich oczwiście sportowych, tunik. Z czasem sama zaczełam je tworzyć i nosić, znajome mówia żebym zaczeła to sprzedawać, ale sama nie wiem. Czy wam też tego brakuje, czy macie jakieś sklepy gdzie można dostać fajny z dobrego matriału ciuch z nadrukiem tylko nie t-shirt. Co wy o tym myślicie? Czy wam też brakuje takich ubrań niebanalnych?

Odpowiedzi

 1. anita wasilewska anita wasilewska

  jak patrzę na sklepy, które opierają swoją działalność o nadruki, to nie mam wątpliwości, że takich rzeczy brakuje :) tylko często bywają dość drogie, może udałoby Ci się rywalizować ceną?:)

 2. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Obecnie ubrania z nadrukiem są obecnie na topie przeważnie koszulki. Według mnie mało jest ciekawych propozycji z nadrukami. Więc może powinnaś spróbować:)

 3. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Według własnego wzoru można zamówić, nie ma problemów.

 4. Katarzyna Leśniewska Katarzyna Leśniewska

  Uwielbiam ubrania z nadrukami. Możemy dzięki nim wyrażać siebie bez wypowiedzenia nawet jednego słowa. Moim najnowszym nabytkiem jest biała bluzka z napisem z https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki. Wszyscy moi znajomi ją chwalili.

 5. veronka veronka

  Koniecznie sprawdź ofertę https://www.tulzo.com/ . Koszulki, bluzy, spódniczki i nawet buty z nadrukiem. Świetne mają te ubrania ! <3 Zakochałam się w spódniczce z ratlerkiem <3

 6. Karolina Zając Karolina Zając

  Sama lubię takie napisy i uważam, ze jeśli jest to fajny napis to może sie to bardzo ciekawie prezentować. Tak więc nie zwracaj uwagi na znajomą.

  Jeśli chciałąbyś iść w produkcje koszulek w większej ilości, proponowałabym podpisać umowę z tą hurtownią:
  https://www.reflect.pl/

  Mają tam dobre ceny.

 7. Marek Jagielski Marek Jagielski

  W deckathlonie mozna zamówić na koszulki.

 8. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

  Napisy może nie koniecznie. Ale jakiś ciekawy print dlaczego nie