Buty na karnawał

Hej. wybieram się na imprezę karnawałową o charakterze balu. Gdzie znajdę eleganckie, odpowiednie buty na tę okazję?

Odpowiedzi

1. Zoio PL Official Zoio PL Official

Wiele jest sklepów internetowych, na nich czy nawet u nas możesz znaleźć ciekawe i na pewno pasujące buty.

2. olona olona

a jakiej firmy? masz zakres cenowy?

3. Marta Wajrowska Marta Wajrowska

No wlasnie. Na Allegro teraz jest wysyp firemek co oferuja buty, ale chyba nie kupilabym w ciemno - zapewne są z Chin.

4. To Ja Tereska To Ja Tereska

Wolałabym kupić coś porządniejszego, droższego, żeby się nimi dłużej cieszyć. Podsłyjacie fajny sklepy, strony. Może casadei?

5. Nnn Ska Nnn Ska

Już są spore zniżki. I szczerze powiedziawszy to sama wolę kupować właśnie jak są pierwsze promocje niż potem kiedy zostają albo buty, których nikt nie chciał.Albo jakieś szalone rozmiary obuwia (albo buty bardzo duże albo bardzo małe, a sama niestety zostałam obdarzona standardowym rozmiarem obuwia 39 - chyba najwięcej dziewczyn włąśnie ma taki rozmiar).
    Aktualnie poluję na coś takiego. Co sądzicie o tych bucikach?
    https://answear.com/1114443-haily-s-botki-anna.html

6. Hose King Hose King

Ja buty casadei od 2 lat kupuję tylko w internecie. Nigdy się nie zawiodłam, także bez problemu :)

7. Justyna Pick Justyna Pick

Trudno będzie pomóc z tak mała ilością informacji, ale warto poszukać w różnych sklepach internetowych. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

8. Jola Jola Jola Jola

Hose King -> to daj dres zaufanego sklepu jesli masz

9. Hose King Hose King

Ja ostatnio kupuję na www.luxusowi.pl mają różne marki: casadei, baldinini, aldo. Kupowała raz nawet męskie mężowi. Nie ma problemu z przesyłką dostawą czy oryginalnością

10. Damian Sierakowski Damian Sierakowski

Dodam tylko, że przy zakupie ze sklepu internetowego polecam skorzystać z usług pośrednika kurierskiego, np. ParcelABC, aby zaoszczędzić na wysyłce. https://www.parcelabc.pl/wysylka-c2/przesylki-do-lublin/175/301

MODA

1. Koszula męska w kratkę

Ostatnio: nata gala .

2. W czym na sylwestra?

Ostatnio: nata gala .

3. Zakupy przez internet

Ostatnio: Anna Mazur .

4. Stylizacje z ramoneską?

Ostatnio: szafowa_rewolucja .

5. Co sądzicie o tym zestawie?

Ostatnio: szafowa_rewolucja .

Polecamy