ubezpieczenie domu

Warto mieć ubezpieczenie domu? Duże się placi skladki? MAcie swoje domy, mieszkania ubezpieczone?

Odpowiedzi

1. Eryka Xawa Eryka Xawa

No pewnie, że warto nawet trzeba :) Kwota składki zależy na jaką sumę ubezpieczasz, co chcesz ubezpieczyć jak duży masz dom itd. Ja mam ubezpieczony dom od wielu zdarzeń.

2. Katarzyna Butka Katarzyna Butka

Oczywiście że warto ubezpieczyć ;) A składka ubezpieczenia wcale nie jest duża. Można znaleźć oferty już za 200 zł rocznie. Oczywiście, im szerszy zakres ochrony, tym ta składka będzie wyższa. Warto jednak porównać oferty w kalkulatorze ubezpieczeń Ubea, by przekonać się, co będzie dla nas najlepsze.

3. Paulina Pola Paulina Pola

Zobacz sobie ofertę Concordii, ja mam u nich polise, mają dobrą ofertę i rzeczywiście na tym jednak nie ma co oszczędzać. Sama się o tym przekonałam.

4. nessa nessa

Na kalkulatorze cuk warto sprawdzić gdzie kupimy najkorzystniejsze ubezpieczenie.

5. Paula Wójcik Paula Wójcik

Oczywiście, że warto ubezpieczyć. Jak szukałam odpowiedniego ubezpieczenia, to korzystałam z usług Kredi24.pl - skontaktuj się z nimi, na pewno udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

HYDEPARK

1. SEO

Ostatnio: Zosia XXX .

2. Jak zaplanować swoje wesele?

Ostatnio: Ania Wolska .

3. Dekoracje domu na zewnątrz i wewnątrz - święta

Ostatnio: Julia223 Julia223 .

4. Sypialna z bajki

Ostatnio: Julia223 Julia223 .

5. Co najlepsze na podłogę do salonu. Panele czy drewno?

Ostatnio: Bianca Stonek .

Polecamy