Dziewczyna na motocyklu

Marze o własnym motocyklu. Chodzę na kurs nauki jazdy i teraz zastanawiam się co powinnam kupić?

Odpowiedzi

1. Ilona Oleksiewicz Ilona Oleksiewicz

Oprócz motocykla? ;p Kask przede wszystkim. Poza tym kurtkę z protektorami na kręgosłupie, barkach i łokciach, spodnie z protektorami biodrowymi i kolan, solidne buty ze sztywną i antypoślizgową podeszwą, wzmacniane rękawice. Spoko jest też pas nerkowy. Na początek powinno wystarczyć.

2. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Zadbaj o bezpieczeństwo! Przede wszystkim kask, kurtka bądź kombinezon. Do tego odpowiednie obuwie i rękawice. Na początku nie musisz pasa nerkowego kupować, ale jezeli starczy funduszy to czemu by nie? :)

3. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Podwyższ stawkę swojego ubezpieczenia na wszelkie wypadek i kup dobry strój na motor. (+kask)

4. Weronika Wintoniak Weronika Wintoniak

Dokładnie, nie oszczędzaj na kasku i na dobrym kombinezonie. On może Ci uratować życie!

5. Zoio PL Official Zoio PL Official

Dokładnie kombinezon, kask i buty. Zdecydowanie się przydadzą, wybierz jakość nie cene.

6. Ania Tarla Ania Tarla

Motocykl, kask, buty i jeszcze jakieś akcesoria przydatne podczas jazdy.

7. polandi polandi

Pas nerkowy koniecznie, dużo osób o tym zapomina a potem nery przeziębione. Kaski LS2 są dobre i budżetowe. Buty mam po znajomości akurat załatwione to nie kupowałam, ale kurtkę mam Aplinestars, droga, wiem. Można znaleźć tańsze też z protektorami.

8. Kornelia Kacperska Kornelia Kacperska

Powinnaś kupić Ducati Monster 696 :D Ja mam i świetnie się sprawdza :D

9. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

poza odzieżą na bank motocykl :)

10. Marysia Byczkowska Marysia Byczkowska

@Anastazja Kowalczuk: hahahaha dobre :)

11. Liliana Polka Liliana Polka

taka dziewczyna musi byc odwazna :)

12. kesja nita kesja nita

Na pewno wygodne ciuchy i pewnie wiele innych drobiazgów, najlepiej poszukać w sieci, może znajdą się jakieś podpowiedzi.

13. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Nie wiem, ale korci mnie pytanie. Czy masz już uprawnienia do kierowania pojazdami motocyklowymi =D ? :)

14. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Na pewno musisz zaopatrzyć się w kurtkę i spodnie (lub jednoczęściowy kombinezon) koniecznie z protektorami na kolanach, biodrach, łokciach i kręgosłupie, dobry kask, buty motocyklowe (sięgające przynajmniej za kostkę), rękawiczki i dobrym pomysłem jest też kominiarka zakładana pod kask, łatwiej ją wyprać.

15. Anastazja Wesoła Anastazja Wesoła

Jeżeli motocykl to Twoja pasja. To dlaczego by nie warto spełnić swoje marzenie. W dodatku jak robisz prawo jazdy. Zawsze taki motocykl to dobre rozwiązanie na ciepłe dni, korki. Więc polecam. Mam koleżankę, która dojeżdża do pracy motocyklem. Chwali sobie że szybko może dotrzeć do pracy. Tylko trzeba zwracać uwagę na kierowców. Bo nie każdy patrzy w lusterka.