Schudnij z głową

Hej nazywam się Sylwia jestem psychologiem klinicznym oraz coachem odżywiania usmiech.gif
Chciałabym pomóc Ci sprawić byś była szczęśliwa z samą sobą. Odchudzania jest w głowie coś o tym wiem bo przetestowałam to na swoim przykładzie. Jestem na tak dla kompleksowej zmiany a nie tylko za krótkotrwałą dietą z efektem jojo. Chętnie pomogę ci zdrowo zmienić twoje życia i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Oferuje moje wsparcie, specjalnie przygotowany pod Ciebie jadłospis, ćwiczenia, grupę wsparcia na fb osób, które podjęły wyzwanie. Płacisz jedynie za swoje produkty żywieniowe i odżywcze. Zmiana nie jest taka trudna ale twoja decyzja musi paść dziś usmiech.gif
Czekam na Ciebie

Odpowiedzi

1. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja proponuję iść na konsultacje z dietetykiem, wtedy dowiesz się z czym masz problem i dostosuje odpowiednią dietę.

2. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

U mnie bardzo dobre efekty dało pływanie i... nadmiar stresu, waga w dół o 2,5 kg. ;-)

3. Monika Frankowska Monika Frankowska

Ja też pływam i chodzę na fitness z koleżankami. Widzę różnicę, bo w miesiąc schudłam 3kg.

4. sreberko sreberko

Pływanie jest super, ale niszczy włosy. Dla mnie mega ważna jest też zdrowa dieta.

5. Mariola Bielawska Mariola Bielawska

Dziewczyny ja nie mam zbędnych kilogramów, ale oponka po ciąży została niestety. Nie wyglądało to zbyt ciekawie jak zakładałam dopasowane ubrania, niby szczupła a tu wałeczek pod biustem. Długo nie mogłam sobie z nią poradzić aż do momentu kiedy zaczęłam zmieniać nawyki żywieniowe i korzystać z suplementacji i programu regulacji wagi stworzonej przez lekarza kardiochirurga. Produkty, które stworzył w pierwszym przeznaczeniu były dla osób chorych miały w naturalny sposób wzmocnić organizm, tak aby pacjent mógł przystąpić do operacji. Później zaczął prowadzić badania jaki wpływ maja te produkty i program na zdrowych ludziach. Efekty były zaskakujące dlatego też jego produkty i cały program został opatentowany. W tej chwili nauczyłam się jak zdrowo się odżywiać, jak komponować sobie posiłki i co najważniejsze nie jestem i nigdy nie byłam na diecie, wprowadziłam zmiany, które są częścią jadłospisu. Oprócz tego pozbyłam się uporczywych wzdęćJeżeli któraś chciałaby coś więcej się na ten temat dowiedzieć możecie się ze mną skontaktować mariola.machnio@wp.pl

6. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Samemu nie jest łatwo skomponować dietę, ale nie jest to niemożliwe. Dobrym rozwiązaniem jest oparcie się na diecie redukcyjnej i obliczenie swojego zapotrzebowania energetycznego.

7. Sylwia Nis Sylwia Nis

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, ale według mnie nieco istotniejsza jest przede wszystkim dieta. Jeśli któraś z Was ma problem z nadmiarem kilogramów, to mogę polecić catering Wygodna Dieta, z którym sama pozbyłam się prawie 10 kg w nieco ponad 3 miesiące. Rozsądek jest najważniejszy, gdy w grę wchodzi odchudzanie. Nie ma co się na pewno faszerować jakimiś tabletkami odchudzającymi.

8. Ola Król Ola Król

Ważne jest aby przy odchudzaniu mieć dobrą dietę- odpowiednio zbilansowaną i dostosowaną do naszych potrzeb. Ja mam taką dzięki Wygodnejdiecie. Jem smacznie, zdrowo, syto i regularnie, do tego oczywiście ćwiczę, a dzięki temu szybciej gubię zbędne kilogramy;)

URODA

1. Powiększanie i modelowanie ust Wrocław

Ostatnio: Basia Kowal .

2. Odchudzanie

Ostatnio: Bianca Stonek .

3. Wypadanie włosów

Ostatnio: Agnieszka Krotowska .

4. Krem antycelllulitowy

Ostatnio: Vialise krem .

5. Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Ostatnio: Alicja Wieczorkowska .

Polecamy