Schudnij z głową

Hej nazywam się Sylwia jestem psychologiem klinicznym oraz coachem odżywiania usmiech.gif
Chciałabym pomóc Ci sprawić byś była szczęśliwa z samą sobą. Odchudzania jest w głowie coś o tym wiem bo przetestowałam to na swoim przykładzie. Jestem na tak dla kompleksowej zmiany a nie tylko za krótkotrwałą dietą z efektem jojo. Chętnie pomogę ci zdrowo zmienić twoje życia i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Oferuje moje wsparcie, specjalnie przygotowany pod Ciebie jadłospis, ćwiczenia, grupę wsparcia na fb osób, które podjęły wyzwanie. Płacisz jedynie za swoje produkty żywieniowe i odżywcze. Zmiana nie jest taka trudna ale twoja decyzja musi paść dziś usmiech.gif
Czekam na Ciebie

Odpowiedzi

1. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja proponuję iść na konsultacje z dietetykiem, wtedy dowiesz się z czym masz problem i dostosuje odpowiednią dietę.

2. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

U mnie bardzo dobre efekty dało pływanie i... nadmiar stresu, waga w dół o 2,5 kg. ;-)

3. Monika Frankowska Monika Frankowska

Ja też pływam i chodzę na fitness z koleżankami. Widzę różnicę, bo w miesiąc schudłam 3kg.

4. sreberko sreberko

Pływanie jest super, ale niszczy włosy. Dla mnie mega ważna jest też zdrowa dieta.

URODA

1. Ćwiczenia

Ostatnio: Monika Nowak .

2. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: Frania Wilk .

3. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

4. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

5. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

Polecamy