Serum na trądzik Sevolium

Cześć . Zastanawiam się nad kupnem ponieważ moja rzekomo ostatnia deska ratunku ( retinoidy) okazała się nie dla mnie.Zbyt podrażniają moja cerę. Zastanawiam się nad sevolium.Myslicie,ze warto?

Odpowiedzi

1. Zuzia Papowska Zuzia Papowska

Sevolium jest to taki lekki żel :) działa tak że nawilża, matuje i z czasem redukuje pryszcze i czerwone plamy. jest ekstra, naprawde :)

2. Marta Felkowska Marta Felkowska

@Marta Kaźmierczak: Pierwsze zmiany u mnie po jakichś 3 tygodniach (takie związane z pryszczami). Ale Już od początku skóra jest taka jakaś miękka i delikatna :)

3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Nie stosowałam. Ale może naturalne środki by tutaj pomogły?

4. Mukii Mukii

Nigdy nie stosowałam i muszę sprawdzić jak działa. Mam problemy z cerą, a lubię, by efekty były widoczne natychmiast po zastosowaniu kosmetyku. Pomaga mi maska Shills Black. Działa świetnie i warto jej używać przy problemach z trądzikiem. Zobaczcie same na: https://allegro.pl/kategoria/twarz-maseczki-5360?string=maseczka%20na%20wągry . Ale na pewno warto mieć też dobry kosmetyk na co dzień, a na taki dotąd nie mogłam trafić. Dlatego przetestuję chętnie to serum.

5. Dancia Polakowa Dancia Polakowa

Co to jest za krem ten Sevolium ?? jak on działa na skórę? Jestem alergiczką i wolałabym nie ryzykować...

6. anna ban anna ban

Dla mnie Anti Acne Floslek, potem długo nic.