Serum na trądzik Sevolium

Cześć . Zastanawiam się nad kupnem ponieważ moja rzekomo ostatnia deska ratunku ( retinoidy) okazała się nie dla mnie.Zbyt podrażniają moja cerę. Zastanawiam się nad sevolium.Myslicie,ze warto?

Odpowiedzi

1. Zuzia Papowska Zuzia Papowska

Sevolium jest to taki lekki żel :) działa tak że nawilża, matuje i z czasem redukuje pryszcze i czerwone plamy. jest ekstra, naprawde :)

2. Marta Felkowska Marta Felkowska

@Marta Kaźmierczak: Pierwsze zmiany u mnie po jakichś 3 tygodniach (takie związane z pryszczami). Ale Już od początku skóra jest taka jakaś miękka i delikatna :)

3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Nie stosowałam. Ale może naturalne środki by tutaj pomogły?

4. Mukii Mukii

Nigdy nie stosowałam i muszę sprawdzić jak działa. Mam problemy z cerą, a lubię, by efekty były widoczne natychmiast po zastosowaniu kosmetyku. Pomaga mi maska Shills Black. Działa świetnie i warto jej używać przy problemach z trądzikiem. Zobaczcie same na: https://allegro.pl/kategoria/twarz-maseczki-5360?string=maseczka%20na%20wągry . Ale na pewno warto mieć też dobry kosmetyk na co dzień, a na taki dotąd nie mogłam trafić. Dlatego przetestuję chętnie to serum.

5. Dancia Polakowa Dancia Polakowa

Co to jest za krem ten Sevolium ?? jak on działa na skórę? Jestem alergiczką i wolałabym nie ryzykować...

6. anna ban anna ban

Dla mnie Anti Acne Floslek, potem długo nic.

7. Marta Felkowska Marta Felkowska

Dla każdego coś innego :) Sevolium działa delikatnie, najpierw czuc tylko mocne nawilżenie a potem krostek robic sie mniej i nie ma tylu plam..

8. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Będę musiała sprawdzić te kremy, bo ostatnio coraz bardziej borykam się z tym problemem. Więc z pewnością wypróbuje kilka waszych porad.

9. Dancia Polakowa Dancia Polakowa

No i już mam odpowiedź. Kupiłam w końcu ten krem. W skrócie to sevolium działa tak, że niweluje nasze wypryski i nie wysusza za bardzo skóry jak większość dostępnych na rynku kosmetyków. Wydaje mi się, że to zasługa naturalnego składu, krem posiada w sobie min. Ekstrakt z lukrecji, nagietka czy wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego, drożdży, kory i liści :)

10. Martyna Micel Martyna Micel

Fajnie, że ma tyle naturalnych składników, gdybym wiedziała o nim wcześniej zaooszczędziła bym dużo czasu i pieniędzy na szukanie czegoś skutecznego.

11. Beata Morawska Beata Morawska

Sevolium kupiłam jakiś czas temu dla mojego syna. Nie chciałam go truć antybiotykami i lekami na bazie Izotretynoiny... za dużo się złego naczytałam o tych lekach dlatego wolałam zacząć od czegoś lekkiego, naturalnego. I muszę przyznać, że po miesiącu widzę u syna poprawę, wyprysków jest mniej a skóra mniej czerwona.

12. Weronika Rucińska Weronika Rucińska

nie slyszalam ale chyba zamowie bo z tyg na tydzien moja cera wyglada gorzej ;(
    a jesli juz dzialac to czyms z dobrym skladem

13. Joasia Budnel Joasia Budnel

Siostra stosuje Sevolium, dermatolog jej polecił, żeby zaczęła najpierw coś bez antybiotyków. Myśle, że działa, bo ma sporo mniej krost.

URODA

1. Powiększanie ust

Ostatnio: Julia Mroczek .

2. wlosy .

Ostatnio: Elwira Pandol .

3. tatuaż tymczasowy / henną ?

Ostatnio: Nikola Arabuska .

4. Przedłużenie włosów

5. Męskie fryzury

Polecamy