Serum na trądzik Sevolium

Cześć . Zastanawiam się nad kupnem ponieważ moja rzekomo ostatnia deska ratunku ( retinoidy) okazała się nie dla mnie.Zbyt podrażniają moja cerę. Zastanawiam się nad sevolium.Myslicie,ze warto?

Odpowiedzi

1. Karolina Zając Karolina Zając

Mi również retinoidy nie podeszły. Również mnie podrażniały. Sevolium bardzo fajne. Stosuję od dwóch miesięcy i róznica bardzo duża.

2. Julia Mroczek Julia Mroczek

No a coś więcej? Czy używałaś codziennie ? Rano i wieczorem?

3. Anna Kalata Anna Kalata

Koleżanka chyba nie widziała,że się pytasz. Równiez używam serum Sevolium i potwierdzam. Fajne.Pomogło mi uporać się z twarzą a równiez nie mogłam sobie jakiś czas temu z nią poradzić ponieważ wyprysków miała dość sporo. Uzywałam na początku codziennie rano i wieczorem Obecnie kiedy cera jest już uporządkowana przeszłam na stosowanie raz dziennie z rana ( nadaje się pod makijaż).
    Jeśli masz fundusze to kupuj bo jest faktycznie świetne.

4. Erynia Erynia

Mi w walce z trądzikiem pomaga olej konopny kosmetyczny. Ostatnio pojawił się u mnie w aptece z MolPharmy i ze względu na dobra opinie pani farmaceutki sie skusiłam. Powiem Wam, ze jest naprawdę świetny muszę spróbować jeszcze innych kosmetyków z CBD.

5. Nnn Ska Nnn Ska

No włąśnie sama również próbowałam tego oleju konopnego jednak u mnie się nie sprawdził. Stosowałam na twarz oraz piłam. Jednak zarówno w pierwszej i drugiej wersji był kiepski. Twarz mi zapychał i miałam bardzo dużo wągrów po zastosowaniu. Z kolei jako środek doustny nie zrobił wiekszej róznicy.
    Zastanawia sie poważnie nad sevolium ale na razie widziałam niestety jedynie w sieci :(

6. Karolina Zając Karolina Zając

No faktycznie mozna zamówic jedynie przez internet ale mi to osobiście nie przeszkadza bo i tak większość kosmetyków zamawiałam właśnie w sklepach internetowych. Poza tym jeśli chcesz sobie kupić jakiś dobry selektywny kosmetyk to najczęściej będziesz mogła kupić właśnie jedynie przez internet. Sevolium własnie takie jest.

7. Marta Wajrowska Marta Wajrowska

hej dziewczyny. U mnie Sevolium podzialalo, kupilam je miesiac temu mimo , ze niebardzo ufam opiniom w necie (^_^). No ale nie byl to zly wybor wrecz przeciwnie. Mniej krost, ta moja cera zawsze tlusta byla a teraz jest taka normalna. Sklad naturalny- to najwazniejsze.

8. Marita Radomska Marita Radomska

No, na mnie Sevolium też podziałało! :) Jestem bardzo zadowolona.

9. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Wiele osób pisze o właściwościach konopii - niestety, u mnie się nie sprawdziły.

10. Zuzia Papowska Zuzia Papowska

Na mnie też działa :D Stosuje od dwóch miesięcy. Duży plus za to, że to naturalny kosmetyk. Moja trądzikowa wrażliwa cera potrzebowała oczyszczenia, ale też nawilżenia. Sevolium daje super rezultaty przy regularnym stosowaniu. Mniej wyprysków i skóra wygląda na świeżą. Polecam!

11. Zofia Kowalska Zofia Kowalska

Mnie przekonały do zakupu Sevolium te opinie: http://testoland.pl/krem-sevolium-na-tradzik-opinie-2851/ :)

12. Sara Lokowsa Sara Lokowsa

To chyba przez te naturalne składniki tak na wszystkich to Sevolium działa :) Na mojej skórze może szału nie zrobił, ale nie pojawiają się nowe krostki i cała twarz nabrała takiego normalnego koloru

13. Marta Felkowska Marta Felkowska

Ja zawsze jak wybieram kosmetyki to przede wszystkim patrze na ich sklad. Mam fioła wrecz na punkcie naturalnych skladnikow, np. do wlosow tylko vianek (wielbiam ich peeling do skory glowy!!). A jesli chodzi o tradzik i jego pielegnacje to polecam tez sevolium, stosuje od jakiegos czasu. Nie mam jakichs wiekszych problemow z cera ale zawsze jakies wypryski sie pojawialy no i przede wszystkim zaczerwienienia okropne;/ sevolium fajnie rozjasnia twarz :)

14. Franciszka Polak Franciszka Polak

Czy jest ktoś w stanie ostatecznie przekonać mnie do zakupu tego kremu? Jestem alergiczką i praktycznie od kilku lat, poszukuję kremu idealnego do walki ze skutkami trądziku różowatego.

15. Manuela Jesień Manuela Jesień

Frania, to Ty sama musisz podjąć decyzje :) ja od siebie mogę napisać, że akurat u mnie się sprawdził, ze względu na naturalny skład, który mnie nie uczula. Wyprysków mniej a skóra już mnie tak nie swędzi, bo jest odpowiednio odżywiona i nawilżona. Ale to trzeba samemu spróbować. Ja kupiłam i nie żałuję : )

16. Maria Nowak Maria Nowak

hmm ja co prawda nie stosowałam Sevolium ale właśnie kończy mi się mój Avene i tak zastanawiam się, żeby spróbować jakiegoś bardziej naturalnego kremu.. ale widziałam, że cena dosyć spora, a moja twarz wymagająca

17. Kasia Wee Kasia Wee

No mi ciężko w to uwierzyć, ale... pozbyłam się trądziku. O tak po prostu. Przeczytałam gdzieś w necie o tym kremie i podążając za nazwą doszukałam się naprawdę wielu dobrych opinii i stwierdziłam, że może też spróbuję . Oczywiście cudów wtedy nie oczekiwałam, bo przecież tyle kremów już za mną. Ale przyznam, że zostałam bardzo mile zaskoczona... i w dodatku ten krem działa przeciwzmarszczkowo, co jest dodatkowym atutem

18. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Właśnie ja również sprawdziłam opinie przeszukałam ich trochę. Więc raczej się skuszę i przetestuje ten krem, mam nadzieję że u mnie również zadziała.

19. Kamila Gostkowska Kamila Gostkowska

no opinie są raczej pozytywne, ja jednak cały czas się waham, wiem jak to jest z tymi opiniami a potem zamawiasz i okazuje się, że nie działa. Ale z drugiej strony jak nie spróbuję to się nie dowiem :( a trądzik będzie stał w miejscu... a przecież nie pomogę sobie zwykłym kremem

20. Marta Kaźmierczak Marta Kaźmierczak

Jak działa ten krem? Mi zależy na kosmetyku, który nie podrażni mojej twarzy, jak większość, którą stosowałam...no i przede wszystkim po jakim czasie zauważyliście zmianę? Bardzo bym chciała pozbyć się tego trądziku :((( tęsknię za moją gładką cerą.