Serum na trądzik Sevolium

Cześć . Zastanawiam się nad kupnem ponieważ moja rzekomo ostatnia deska ratunku ( retinoidy) okazała się nie dla mnie.Zbyt podrażniają moja cerę. Zastanawiam się nad sevolium.Myslicie,ze warto?

Odpowiedzi

 1. Karolina Zając Karolina Zając

  Mi również retinoidy nie podeszły. Również mnie podrażniały. Sevolium bardzo fajne. Stosuję od dwóch miesięcy i róznica bardzo duża.

 2. Julia Mroczek Julia Mroczek

  No a coś więcej? Czy używałaś codziennie ? Rano i wieczorem?

 3. Anna Kalata Anna Kalata

  Koleżanka chyba nie widziała,że się pytasz. Równiez używam serum Sevolium i potwierdzam. Fajne.Pomogło mi uporać się z twarzą a równiez nie mogłam sobie jakiś czas temu z nią poradzić ponieważ wyprysków miała dość sporo. Uzywałam na początku codziennie rano i wieczorem Obecnie kiedy cera jest już uporządkowana przeszłam na stosowanie raz dziennie z rana ( nadaje się pod makijaż).
  Jeśli masz fundusze to kupuj bo jest faktycznie świetne.

 4. Erynia Erynia

  Mi w walce z trądzikiem pomaga olej konopny kosmetyczny. Ostatnio pojawił się u mnie w aptece z MolPharmy i ze względu na dobra opinie pani farmaceutki sie skusiłam. Powiem Wam, ze jest naprawdę świetny muszę spróbować jeszcze innych kosmetyków z CBD.

 5. Nnn Ska Nnn Ska

  No włąśnie sama również próbowałam tego oleju konopnego jednak u mnie się nie sprawdził. Stosowałam na twarz oraz piłam. Jednak zarówno w pierwszej i drugiej wersji był kiepski. Twarz mi zapychał i miałam bardzo dużo wągrów po zastosowaniu. Z kolei jako środek doustny nie zrobił wiekszej róznicy.
  Zastanawia sie poważnie nad sevolium ale na razie widziałam niestety jedynie w sieci :(

 6. Karolina Zając Karolina Zając

  No faktycznie mozna zamówic jedynie przez internet ale mi to osobiście nie przeszkadza bo i tak większość kosmetyków zamawiałam właśnie w sklepach internetowych. Poza tym jeśli chcesz sobie kupić jakiś dobry selektywny kosmetyk to najczęściej będziesz mogła kupić właśnie jedynie przez internet. Sevolium własnie takie jest.

URODA

 1. Kto nosi soczewki kontaktowe?

  Ostatnio: Lilla Sabo .

 2. Trądzik - co robić?

  Ostatnio: Anastazja Wesoła .

 3. Ćwiczenia

  Ostatnio: Jowita Kurdej .

 4. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

  Ostatnio: beclassy .

 5. Wasze ulubione kosmetyki

  Ostatnio: Marta Czabała .

Polecamy