Keratyna do włosów - korzystałyście?

Dziewczyny, miałyście może robione jakieś zabiegi keratynowe na włosach? Sprawdza się to? Moja fryzjerka pracuje na dobrych kosmetykach - od Inoar - więc o jakość kosmetyków się nie boję, ale chodzi mi o to czy taki zabieg pomoże przy puszących się włosach. Z góry dzięki za info ;)

Odpowiedzi

1. zuzia gola zuzia gola

Ja miałam. Nie na Inoar, ale miałam. Zabieg z pewnością pomoże Ci ogarnąć włosy. Sama mam z tym problem - po keratynie puszenie się mija. A co do Inoar to keratynę nie od nich miałam, ale mam serię do domowej pielęgnacji, taką z arganem. I bardzo sobie chwalę.

2. Karina Karwowska Karina Karwowska

A na co jest ta seria z arganem? Podaj konkretną nazwę :) Bo ja generalnie mam włosy w kiepskiej kondycji. Chętnie wypróbuję jakieś nowości, bo może w końcu coś zadziała :D

3. kaludia kos kaludia kos

Tak, fajne to jest :) polecam

4. Karina Kowalik Karina Kowalik

Argan czy keratynę polecasz? ;) A poważnie, to znam bardzo dobrze produkty Inoar, bo korzystam z nich od dawna. Nigdy mnie nie zawiodły. Jeśli Ty też znasz markę i o jakość kosmetyków się nie boisz, a masz jedynie wątpliwości co do samego zabiegu, to porozmawiaj z fryzjerem. Myślę, że pomoże Ci podjąć decyzję.

5. gośka jankowska gośka jankowska

Ja się wybieram dopiero, fryzjerka mnie namawia na ten zabieg

6. Kasia Bartkowiak Kasia Bartkowiak

Mnie akurat nie stać na keratynę niestety . Udaje sie narazie na ampułke z matrixa i jest naprawdę fajna . Bardzo wygładza i nawilża włosy .

7. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Ja planuje takie kreatynowe prostowanie ale na razie muszę uzbierać na nie pieniądze. Choć boję się trochę, że mi to włosy zniszczy.

8. klaudia1999 klaudia1999

też chciałam spróbować keratyny, jednak boję się że to zniszczy moje włosy

9. Magda Witek Magda Witek

Ja nie korzystałam ale zastanawiałam się nad tym :)

10. Sophie101 Sophie101

Miałam zrobioną w salonie Gnatyshyn na Ursynowie - faktycznie, powinni to robić profesjonaliści. Byłam bardzo zadowolona z efektu i do teraz jestem, bo moje włosy dość, że cały czas proste, to jeszcze są w o wiele lepszej kondycji.