Dekoracje świąteczne

Mamy jeszcze troszkę czasu więc przygotowałem wpis o dekoracjach domu na święta. Znajdziecie w nim inspiracje i pomysły na dekoracje zewnętrzne i wewnętrzne. :)

http://luxx400.blogspot.com/2016/12/1-blogmas-2016-inspiracje-na-dekoracje.html

Odpowiedzi

1. Małgo Sia Małgo Sia

Piękne dekoracje, aż dech zapiera :) .
    Lubię w domu taki świąteczny klimat, oprócz dużej choinki mam stroiki, latarenki i figurki, które rozstawiam w całym domu :) .
    U mnie w tym roku na świątecznym stole zagościła chatka z piernika, którą przygotowałam razem z dziećmi (chatka od dr. Oetkera). Upieczenie chatki wcale nie jest trudne, a taka dekoracja wygląda i pachnie bajecznie :)

2. Zosia Perka Zosia Perka

Wow, prosto z amerykańskich filmów, ja w tym roku w końcu postanowiłam ubrać taką jednokolorową czerwoną choinkę, a nie kolorowo jak co roku i zdecydowanie dużo świeczek :D

3. Ala Jasolska Ala Jasolska

Święta za pasem, świeżo po przeprowadzce, a ja nie jeszcze nie ustroiłam mieszkania ;( W poprzednim mieszkaniu miałam sporo takich ozdób: https://holver.pl/101-decor i myślę, czy by nie wrócić do starych dekoracji :D

4. Monic Monic
  5. Małgo Sia Małgo Sia

Ja w tym roku oprócz chatki z piernika będę miała na choince pierniczki witrażyki. Kupiłam w internetowym sklepie dr. oetkera dwa opakowania tych pierniczków, bo bardzo mi się podobają :D
    Kupiłam też w home&you piękne bąbki i zabawki na choinkę. W tym roku moja choinka będzie pyszna i magiczna :D .

6. Anastazja Wesoła Anastazja Wesoła

Bardzo fajne propozycje na pewno skorzystam przy dekorowaniu domu i ogrodu. A co do dekoracji choinki cukierkami itp., to sobie daruje bo w zastraszająco szybkim tempie znikają z choinki ;)

7. Małgorzata Kosel Małgorzata Kosel

Ja w tym roku postawiłam na żywą choinkę w bardziej naturalnym klimacie ( jeśli tak to można określić ) :D sama zrobiłam łańcuch z szyszek oraz gwiazdki z wykałaczek i sznurka, okleiłam również doniczkę taśmą dekoracyjną :)

8. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Gosiu dzięki za inspirację- też mam małą choinkę i troszkę byłam załamana jak ją ozdobię- nie ja ją wybierałam.

9. Monic Monic