Co polecacie na skórę pod oczami?

Witam!

Od jakiegoś czasu moja skóra pod oczami wygląda coraz gorzej. Jest szara, wyglądam jakbym w ogóle nie spała (mimo, że naprawdę się wysypiam). różnych rzeczy już próbowałam, zmieniałam tryb życia itd., nic w sumie nie pomogło. Jeśli już nastąpiła poprawa to nieznaczna trwała krótko. Co robicie z tego typu problemem, smarujecie jakimiś maściami, kremami, robicie okłady? Czy jak? Bo ja już nie wiem co z tym zrobić. Jeśli macie jakiś sprawdzony i SKUTECZNY (!) kosmetyk to bardzo bym prosiła o namiar na niego. Być może u mnie też podziała zbawiennie. Z góry pięknie dziękuję!

Odpowiedzi

1. Ilona Kamińska Ilona Kamińska

Może zacznij jeść więcej warzyw, marchewki zwłaszcza.

2. malwina m ... malwina m ...

Wielu osobom pomaga serum pod oczy firmy Eparence, są różne wersje na zmarszczki, na cienie pod oczami lub opuchliznę!

3. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

Korzystam z profesjonalnego podejścia w salonie Fiuu Fiuu w Warszawie. Zawsze mam odpowiednio dobrany zabieg do moich potrzeb. Ostatnio miałam odstresowujący i utrzymujący zdrowy blask skóry zabieg na twarzy

4. Wiktoria Polan Wiktoria Polan

Znajoma miała cienie i worki pod oczami odkąd pamiętam. W Kielcach jedna z lepszych specjalistek jest dr Sobańska http://dermatolog-medycyna-estetyczna.business.site/ , podejrzewam że ona pomógł jej wygrać z niedoskonałościami, bo z opinii wynika że jest bardzo polecanym specjalistą

5. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

a może coś z wyciągiem z ogórka? Podobno ma bardzo dobre właściwości na skórę pod oczami.

6. Zuzka Poleczka Zuzka Poleczka

Wiesz co, polecam Ci przeczytać ten artykuł https://pl.oriflame.com/beautyedit/health-beauty/natural-beauty-skin-care-guide Jest dość krótki, ale zarazem treściwy więc nie zajmnie Ci to wiele czasu. A na pewno dowiesz się co nieco na temat pielęgnacji. Melina Galeadi odpowiada na wiele kluczowych tematów, jest to ekspertka w dziedzinie pielęgnacji także tym bardziej warto zajrzeć.

7. Aneta Maj Aneta Maj

ja polecam kremy z flosleka z arniką (na sińce) lub ze świetlikiem (ogólnie dobry)

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja porzuciłam chemiczną pielęgnację na rzecz natury;-) a pod oczy? Olejek z migdałów. Nie jest wcale taki drogi.

9. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Osobiście używam żelu pod oczy ze świetlikiem i jest ok. Czytałam gdzieś, że cienie pod oczami to sprawa genetyczna i w niektórych wypadkach nic się na to nie poradzi. No, może oprócz dokładnego makijażu, ale przecież nie każda kobieta się tak bardzo maluje.

10. Martyna Lisz Martyna Lisz

Ha, o cienie pod oczami pytałam nawet moją kosmetyczkę i powiedziała mi to samo - nie da się u Pani nic z tym zrobić, to kwestia genetyczna. Stwierdziła, ze zabieg, o który pytałam, byłby bezsensownym wydawaniem pieniedzy. Stosuję taka opaskę chłodzącą, którą trzymam w lodówce - działąnie jest kojące. Z cieniami trochę się już pogodziłam. Ratuję się rozświetlaczem pod oczy.

11. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja jakoś nie przejmuję się skóra pod oczami, używam tego samego kremu co do twarzy.

12. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

lepiej skorzystaj z porad profesjonalistów, ja regularnie chodze na zabiegi na twarz do Fiuu Fiuu i od razu widziałam, że moje zmarszczki pod oczami są mniej widoczne, a okolica oka rozświetlona.

13. polandi polandi

Floslek żel pod oczy jest b.dobry

URODA

1. Przedłużenie włosów

Ostatnio: Maria Lamaria .

2. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: Hania Wilk .

3. problem z cerą

Ostatnio: lalka .

4. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Didi dod .

5. Jak schudłam 17 kg.