Rajstopy dla mężczyzn

Witam. Mam pytanie. Zaczyna się robić chłodno a ja nie przepadam za kalesonami. Niestety rajstopy męskie są zbyt drogie więc od jakiegoś czasu noszę damskie (pod spodniami oczywiście). Jakie możecie mi polecić abym trochę w nich pochodził zanim się rozlecą??? Kupuję przez Internet raz na jakiś czas, ale nie znam się na markach itp. Chodzi mi aby były pod spodniami zarówno wygodne jak i wytrzymałe. Dziękuje za odpowiedź. I uprzedzam pytania: nie jestem fetyszystą, gejem, trollem itp. itd. Jestem zmarzluch i kiedyś miałem przeziębiony pęcherz - nigdy więcej. W kalesonach w których przełaziłem pół życia czuję się ja zawodnik sumo. Pod np. jeansami - masakra. I dlatego noszę cienkie damskie, bo są wygodne i zarazem cienkie. Wada - że się szybko niszczą. Dlatego pytam o może markę/materiał które ponosiłbym dłużej. Jakoś głupio mi zapytać wprost ekspedientki w sklepie, więc kupuję na necie. A jak to wygląda...mam to gdzieś, pod spodniami i tak nie widać.

Odpowiedzi

 1. kaludia kos kaludia kos

  Hmmm o tym jeszcze nie słyszałam :D

 2. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

  Teraz już tak :)

 3. Viola Roth Viola Roth

  A jezeli chodzi o rajstopy, to niestety te wszystkie cienkie sa slabej jakosci i predzej czy pozniej je podrzesz :) Kup sobie minimum 40 - jezeli chodzi o grubosc, to wytrzymaja dluzej.

 4. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

  No tak, ale jeśli chodzi o te cieńsze, to chodziło mi raczej o firmę.

 5. Maja Maja Maja Maja

  Sąidź do Decatlonu, go sport czy innego sportowego i poproś o odzież termiczną. Sa dla kobiet , mężczyzn i dzieci. Cieniutkie i bardzo ładnie uszyte. Nie bój się nie będziesz wyglądał jak laluś :)

 6. Wiktoria Polak Wiktoria Polak

  Właśnie to samo miałam napisać ;)

 7. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

  Może... ale pewnie trochę ciasno. Spróbuję, ale pewnie zwykłe rajstopy wygodniejsze. Zobaczymy

 8. kaludia kos kaludia kos

  No właśnie to jest dla mnie nowość :D

 9. Aga Frąszczak Aga Frąszczak

  dla mnie też to jakaś nowość. Rajstopy dla faceta słyszałam tylko o kalesonach

 10. Celina Maj Celina Maj

  Ja kupuję kilka paczek tak na okres zimowy ponieważ nieważne czy droższe czy tańsze każde mi się niszczą przez wzgląd na noszenie pod spodniami dość często.