Rajstopy dla mężczyzn

Witam. Mam pytanie. Zaczyna się robić chłodno a ja nie przepadam za kalesonami. Niestety rajstopy męskie są zbyt drogie więc od jakiegoś czasu noszę damskie (pod spodniami oczywiście). Jakie możecie mi polecić abym trochę w nich pochodził zanim się rozlecą??? Kupuję przez Internet raz na jakiś czas, ale nie znam się na markach itp. Chodzi mi aby były pod spodniami zarówno wygodne jak i wytrzymałe. Dziękuje za odpowiedź. I uprzedzam pytania: nie jestem fetyszystą, gejem, trollem itp. itd. Jestem zmarzluch i kiedyś miałem przeziębiony pęcherz - nigdy więcej. W kalesonach w których przełaziłem pół życia czuję się ja zawodnik sumo. Pod np. jeansami - masakra. I dlatego noszę cienkie damskie, bo są wygodne i zarazem cienkie. Wada - że się szybko niszczą. Dlatego pytam o może markę/materiał które ponosiłbym dłużej. Jakoś głupio mi zapytać wprost ekspedientki w sklepie, więc kupuję na necie. A jak to wygląda...mam to gdzieś, pod spodniami i tak nie widać.

Odpowiedzi

1. kaludia kos kaludia kos

Hmmm o tym jeszcze nie słyszałam :D

2. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

Teraz już tak :)

3. Viola Roth Viola Roth

A jezeli chodzi o rajstopy, to niestety te wszystkie cienkie sa slabej jakosci i predzej czy pozniej je podrzesz :) Kup sobie minimum 40 - jezeli chodzi o grubosc, to wytrzymaja dluzej.

4. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

No tak, ale jeśli chodzi o te cieńsze, to chodziło mi raczej o firmę.

5. Maja Maja Maja Maja

Sąidź do Decatlonu, go sport czy innego sportowego i poproś o odzież termiczną. Sa dla kobiet , mężczyzn i dzieci. Cieniutkie i bardzo ładnie uszyte. Nie bój się nie będziesz wyglądał jak laluś :)

6. Wiktoria Polan Wiktoria Polan

Właśnie to samo miałam napisać ;)

7. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

Może... ale pewnie trochę ciasno. Spróbuję, ale pewnie zwykłe rajstopy wygodniejsze. Zobaczymy

8. kaludia kos kaludia kos

No właśnie to jest dla mnie nowość :D

9. Aga Frąszczak Aga Frąszczak

dla mnie też to jakaś nowość. Rajstopy dla faceta słyszałam tylko o kalesonach

10. Celina Maj Celina Maj

Ja kupuję kilka paczek tak na okres zimowy ponieważ nieważne czy droższe czy tańsze każde mi się niszczą przez wzgląd na noszenie pod spodniami dość często.

11. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

Od jakiegoś czasu używam tych tańszych i jakoś się sprawdzają :)

12. kesja nita kesja nita

Rajstopy dla facetów? Nie słyszałam i nie znam żadnego faceta, który by w takich chodził

13. Marta Kownacka Marta Kownacka

Według mnie lepiej jest zainwestować w ciepłe spodnie, które są ocieplane. Noszenie rajstop wydaje mi się dziwne. Nawet kalesony są już nieco przestarzałe chociaż można znaleźć jeszcze osoby, które w nich chodzą.

14. Michał Bartoszka Michał Bartoszka

Może tak. Ale ciepłe spodnie do biura raczej średnio. Teraz noszę rajstopy sesto senso caraibi 8 den i jestem zadowolony. Inne które się sprawdzają to zwykłe z tesco, pakowane po 5 par w pudełku. 15 den

15. Karina Zalewska Karina Zalewska

Sentymentalny powrót do lat dziecinnych?

MODA

1. Ubrania dla biuściastych kobiet

Ostatnio: Magda Dziadczyk .

2. Kalosze Tak czy Nie?

3. makasyny

4. modowa książka

Ostatnio: Zoio PL Official .

5. Stylizacje z ramoneską?

Ostatnio: Zuzol Bracka .

Polecamy