Chce być piękna!

Wiecie co, coś wam powiem, mój facet po chamsku rozgląda się za innym panienkami,jak jakieś atrakcyjne obok nas przechodzą, nie wiem czy ja już go nie kręcę ;/ Chce zmienić swój wygląd, myślę sobie przecież też jestem ładna, powinnam dobrze wyglądać, myślę - jesteś tego warta, poszukuję kosmetyków które są dobrej jakości, które sprawią że będę czuć się pewnie i pięknie. Chodzi o wszystko co pielęgnuje włosy, skórę, jakieś podkłady, tusze. Co polecacie?

Odpowiedzi

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Trudno cokolwiek doradzać, bo tego jest cała moc. Musisz po prostu wypróbować, co Ci pasuje.

2. nasta nass nasta nass

Zacznę od tego, że faceci po prostu się rozglądają za pięknymi kobietami nawet jak są zajęci :/ Ale twój nie powinien tego robić w twojej obecności - to wredne. Chcesz to zmień coś w sobie, może to da tobie więcej pewności siebie. Nie wiem co ci konkretnie doradzić.... może kolor włosów zmień? Ombre na przykład? Teraz takie modne. Loreal ma ombre do zrobienia w domu, tutaj możesz sobie sprawdzić http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/home/index.aspx . Może solarium też coś pomoże, zmiana makijażu i ciuchów? Pokombinuj ;)

3. Olenka89 Olenka89

Kosmetyki same z siebie nie sprawią, że będziesz piękniejsza. Może popraw też figurę, ubiór itd. Poza tym też uważam, że faceci zawsze oglądają się za innymi dziewczynami, nawet ci zakochani, więc nie masz się czym przejmować ;)

4. Alicja Aldona Alicja Aldona

Zamiast o zmianie kosmetyków powinnaś pomyśleć o zmianie faceta:P

A wracając do tematu to ja ci polecam przede wszystkim kosmetyki polskich marek - Ziaja, Bielenda, Inglot, itd

5. kasia1992 kasia1992

Kwas mlekowy
    Kwas mlekowy to jeden z najdelikatniejszych kwasów. Doskonale sprawdza się przy pielęgnacji cery wrażliwej i trądzikowej. Poniżej znajdziesz przepis na maseczkę z jogurtu i grejpfruta, która zawiera kwas mlekowy. W celu uzyskania najlepszych rezultatów stosuj ją raz w tygodniu.
    Składniki:
    1/2 grejpfruta, 1/2 szklanki jogurtu naturalnego
    Sposób przygotowania:
    Wyciśnij sok z połówki grejpfruta i zmieszaj z jogurtem naturalnym. Nałóż maseczkę na oczyszczoną cerę i pozostaw na 10 minut. Spłucz ciepłą wodą, a następnie wklep
    Kwas winiowy
    Znajdziesz go w winogronach i bananach. Po nałożeniu na skórę wygładza ją i przywraca jej blask. Łatwo dostępnym źródłem kwasu winiowego jest szampan. Oto przepis na domową maseczkę z jego wykorzystaniem:
    Składniki:
    1/4 szklanki szampana, 120g glinki (polecam bentonitową), 2 łyżki śmietany kremówki lub jogurtu greckiego
    Sposób przygotowania:
    Wsyp do miseczki glinkę. Powoli zacznij dodawać śmietanę lub jogurt ostrożnie mieszając całość. Nie przerywaj mieszania wlewając do miseczki szampana. Gotową maseczkę nałóż na twarz i dekolt i pozostaw na około 20 minut. Po tym czasie spłucz ją ciepłą wodą lub zetrzyj zwilżonym wodą ręczniczkiem.

6. Modelowanie sylwetki Modelowanie sylwetki

Witam, przede wszystkim i najważniejsze co my Kobiety powinnyśmy zadbać o swoją samo ocenę, docenić w sobie to co mamy! A jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to już same kreujemy nasz wizerunek. Odpowiednia dawka aktywności fizycznej w ciągu tygodnia zapewnia dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. Regularne ćwiczenia przyspieszą redukcję kilogramów i pozwolą wyrzeźbić newralgiczne części ciała. Polecam wam poczytać sobie artykuły i zacząć działać :) http://modelowanie-sylwetki.pl/

7. Gosia Małek Gosia Małek

Faceci zawsze się oglądają za panienkami. Jak już chcesz coś zmienić, to zrób to wyłącznie dla siebie. Nikt inny nie jest tego wart.

8. Dagmara Radzyńska Dagmara Radzyńska

Piękno jest w tobie, nie poddawaj się facetowi:)

9. Justyna Karolewicz Justyna Karolewicz

Każdy jest piękny, ale można to piękno też kształcić. Ja serdecznie polecam skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej- naprawdę warto... Sama niedawno przełamałam się i stwierdziłam, że udam się na zabieg (żeby zwalczyć cellulit z ud) - jestem bardzo zadowolona. W szczególności, że zgłosiłam się do profesjonalisty -http://drjakubjakubowski.pl . Jego zabiegi są doskonałe w każdym calu i niezwykle skuteczne.

10. Anna Malinowska Anna Malinowska

Ja polecam zmianę faceta o.o No serio, myślisz że jak zaczniesz udawać kogoś innego to coś da? Moim zdaniem jak facet nie ptorafi cię docenić, to nie zasługuje na ciebie. Najpierw mu to powiedz, a jak nic to nie da... Znajdziesz lepszego :)

11. kasia kowalska kasia kowalska

Każda by chciała być z nas piękna. Ale tak naprawdę to jesteśmy, tylko same siebie nie doceniamy! Ja np mam co jakiś czas problem z opryszczką. Wiem, że ona nie wygląda jakoś super, ale stosuję na nią krem endvir i moje usta bardzo szybko wracają do stanu początkowego :)

12. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

Jeśli o mnie chodzi to polecam z czystym sumieniem http://somedical.pl/. Mają szeroką ofertę jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi, więc będziesz mogła wybrać to, co Cię akurat najbardziej interesuje. Według mnie warto nad tym pomyśleć.

13. anna ban anna ban

Zawsze nawilżaj skórę, najlepiej happy per aqua Floslek.

14. anna ban anna ban

nawilżaj skórę niezależnie od faceta, Najlepiej happy perm aqua floslek.

15. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Znajdź fajne kosmetyki, idź do stylistki, staraj się mu spodobać na nowo.

16. Karolina Zając Karolina Zając

Po pierwsze proponowałabym zaakceptować siebie. I jeśli już zdecydujesz się zrobić coś ze swoim wyglądem to dla własnego samopoczucia, a nie dla faceta Jak mu sie nie podoba to niech spada na drzewo :P

Polecam:
    fajne kosmetyki
    kupienie sobie ładnych ubrań

Mozesz się jeszcze zastanowić nad wizytą w klinice medycyny estetycznej. Jak tutaj https://www.mttestetica.pl/ Dobiorą Ci odpowiednie zabiegi.