Myślałaś o usunięciu bloga?

Ja ostatnio mam coraz częściej takie myśli, by usunąć bloga. Bardzo lubię to co robię, ale ostatnio bardzo spadły statystyki obserwatorzy stoją w miejscu a komentarzy maleje, w ostatnim poście 6, w przedostatnim kilkadziesiąt. Obawiam się, że nie będę miała dla kogo już pisać, robić zdjęć. A może za rzadko dodaje posty? albo nie są modne? http://karoofashion.blogspot.com/

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

myślałam...prowadzisz bloga od niedawna jakby nie patrzec, jeszcze się wybijesz, nie poddawaj się :)
    stylizacje masz baaardzo fajne :))

2. Turqusowa Turqusowa

Nie myślałam. Robisz to co lubisz - pisz bloga. Robisz to dla szumu - nie rób tego. Komentarze na pewno wynikają z tego, że pisałaś swoje u innych - w tym poście widzisz swoich prawdziwych czytelników, ot co.

3. Anonim Anonim

Odnoszę wrażenie, że piszesz tego bloga nie dla siebie, ale dla innych, popularności, może współprac. Jeśli lubisz blogować to rób to i nie myśl, ile osób cię czyta. Osobiście nie lubię dziewczyn, które robią wszystko pod publikę, trzeba robić to dla własnej satysfakcji, a po jakimś czasie obserwatorzy sami się znajdą którzy nas polubią i będę chętnie czytać nasze posty, czekać na nowości.

4. Anonim Anonim

@Anonim: szanuję swoją pracę i robię to, bo to jest moja pasja i mój sposób na wyrażanie siebie, więc zapewniam, że nie prowadzę bloga dla zysków, bo to bez sensu.

5. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja czasem myślałam o przerwie, mam teraz tak burzliwy okres, że nie mam czasu nawet na przeglądanie blogasków, raz na 2-3dni nadrabiam zaległości.. to też u innych może być powodem mniejszej frekwencji ;)

Jak dla mnie warto robić to co się lubi, nawet dla samej siebie, będziesz miała miłą pamiątkę. A jeśli będziesz systematyczna to w przyszłości to zaowocuje ;)

6. Sylwia Apka. Sylwia Apka.

Hmm, ja ostatnio, kiedy długo nie robiłam zdjęć miałam taką myśl, ale kiedy dziś zrobiłam post od razu mi przeszło ! ;)

7. benita benita

Ja nie mam też wielu obserwatorów, ale sprawia mi frajdę robienie zdjeć, dodawanie ich i miłe komentarze/docinki moich znajomych potem :) Poza tym wydaje mi się, że rynek blogowy jest już tak przepełniony, że ciężko się przebić. jak ktoś ma na to parcie, to to widać - nie przepadam za takimi blogami, bo bije od nich sztuczność, a tu nie o to chodzi :) Ja tam wolę ubierać to co lubię, czasem modne, czasem nie, i jak się komuś podoba, to bardzo miło, ale nic na siłe :)

http://insidenudity.blogspot.com - skoro już o blogach mowa :)

8. Anonim Anonim

@Anonim: Jeśli robisz to ponieważ to lubisz i jest twoją pasją, to nie zwracaj uwagi na suche liczby i statystyki ;)

9. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

Ja też mam problem z czytelnikami, bo jak się non stop nie promuję, to właściwie nikt nawet nie wchodzi na bloga, nie mówiąc już o komentarzach... :( I nie chodzi o to, żeby być super popularną ale żeby ktoś w ogóle przeczytał/obejrzał to co wrzucam. Ale o usunięciu nie myślałam, zbyt zawzięta jestem żeby się tak łatwo poddać :D

10. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Ja też mam ostatnio zabiegany czas - sesja! :D Myślę, że własnie w maju, czerwcu i ogólnie w wakacje statystyki spadają - to nie zima, gdzie nawet z nudów siedzisz i sprawdzasz "co nowego na blogu x i y?". Teraz ludzie wolą wyjść na zieloną trawkę i się poopalać! :) Jeżeli blogowanie Ci się podoba to, a tak wywnioskowałam to staraj się, a na pewno ludzie Cię zauważą. Poza tym blog, przynajmniej mnie bardzo rozwija. Zgadzam się też z Benitą - teraz mamy tak dużo blogów, że ciężko się nagle wybić..

11. Anonim Anonim

To zależy czy piszesz dla siebie czy po to aby na tym zarabiać ;)

12. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Już nie dopisujmy po raz kolejny "chęci współpracy" i zarabiania. Dziewczynie chodzi o to, żeby miała czytelników, miała dla kogo dodawać nowe posty, żeby ktoś je komentował i żeby się cieszyła z tych komentarzy. :) Przynajmniej tak mi się wydaje.

13. Anonim Anonim

@In blue jeans Kasia: właśnie tak Kasiu, Ty zawsze mnie rozumiesz :* :)

14. Anonim Anonim

Jest masa blogów przy których nie ma ani komentarza a ludzie dalej to robią. Wystarczy, że to lubią.

15. Anonim Anonim

I właśnie - jest miło kiedy ktoś czyta/ogląda, bo to przecież blog, ale na tym to się również nie powinno opierać. U mnie statystyki nie są powalające, ba śmię twierdzić, że są bardzo liche, ale nie mam zamiaru odpuszczać, bo mi się to podoba i tyle ;)

16. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

@Anonim: Tak, na pewno tak jest, ale prowadząc bloga chce, żeby ktoś Nas docenił, zresztą raczej każdy chce. Wg mnie to normalna sprawa i myślę, że niejedna z Nas miała takie dylematy.

17. Anonim Anonim

tak, ale doszłam do wniosku,że bloga piszę dla siebie. Poza tym uznałam, że i tak osiągnęłam wiele mając taką ilość obserwatorów

18. Anonim Anonim

myslałam, wiele razy ; o ! ale jednak tego nie zrobiłam : ) , i cieszę sie z tego powodu :)

19. Anonim Anonim

nigdy w życiu bym nie usunęła :) kiedys wyskoczył mi komunikat, że blog został usunięty to myślałam,że na zawał zejdę ;p lubię to i to bardzo :p żałuję, że nie założyłam go wcześniej bo nosiłam się z takim zamiarem od roku a dopiero teraz założyłam :)to naprawdę wielka frajda:)

20. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

@Anonim: Ooo, też mi tak wyskoczyło - serce zaczęło mi mocniej bić! :D

NASZE BLOGI

1. Komentownie Blogów

Ostatnio: Monic .

2. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: Monic .

3. INSTAGRAM

Ostatnio: trendsetterkowa .

4. Spotkanie blogerek we Wrocławiu

Ostatnio: Tina Haa .