Stroje kapielowe

Cześć Dziewczyny!
Czy zaopatrzyłyście się juz w tym roku w nowe bikini, trikini, strój kąpielowy? Jakie polecacie, jakie są Wasze tegoroczne zdobycze?
Oto moje:
http://thirtyfashion.com/trikini-kostium-ktory-pozwoli-pozbyc-sie-nudy-na-plazy/

Odpowiedzi

 1. albert haft albert haft

  Ja zaopatrzyłem się w slipy kąpielowe.

 2. Anka Benet Anka Benet

  Ja w tym roku kupiłam sobie ten strój kąpielowy:
  http://www.margo-bielizna.pl/925-anita-rosa-faia-8785-coco.html
  Nie jest taki tani ale dobrze na mnie leży. Już zdarzyło mi się w nim kilka razy wystapić ale głównie na weekendy kiedy jeździliśmy nad jezioro. We wrześniu natomiast lecę na tydzien do Bułgarii :)
  Miałam dośc spory problem z kupnem stroju kąpielowego. Jestem dość szczupła i jednoczesnie mam spory biust tak wiec wiele strojów było na mnie nieodpowiednich bo były za duże majtki. Tak wiec musiałam zamawiać przez internet.

 3. kaludia kos kaludia kos

  Ja mam strój w biało-niebieskie paski. :) Jestem zadowolona.

 4. Marysia Marysiaaaaa Marysia Marysiaaaaa
 5. Sylwia Kot Sylwia Kot

  Dziewczyny, czy kupowałyście kiedyś albo widziałyście stroje kąpielowe jednoczęściowe, ale wyszczuplające? Potrzebuję chyba właśnie takiego, żeby wszystko co trzeba trzymało się u mnie na miejscu no i zastanawiam się nad zakupem np. czegoś w tym stylu https://diores.pl/329-jednoczesciowe-stroje-kapielowe-wyszczuplajace tylko się zastanawiam, jak się człowiek czuje w takim stroju, czy to a by na pewno jest wystarczająco wygodne jak na wyjście na plażę, na urlop?