Jakie studia?

Witam.
Czy warto jeszcze studiować? Jakie kierunki studiów w tym roku są popularne? Czy zdrowie publiczne to przyszłościowy kierunek? WSEiZ ma go w swojej ofercie edukacyjnej http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne ? Uczelnia ma duży wybór kierunków i cieszy się pozytywnymi opiniami do tego ma czesne w przystępnych cenach.

Odpowiedzi

 1. Ewa Lipińska Ewa Lipińska

  Z pracą po studiach jest tak że nie zawsze się ja od razu znajdzie i to niezależnie od kierunku. Doświadczenie jest najważniejsze a nie papierek. W życiu trzeba być zaradnym.Ostatnio trafiła mi się [url=http://mylead.pl/]praca dodatkowa[/url] dzięki której nie tylko godzę studia ale i finanse. Mogę sobie pozwolić na więcej bo z MyLead zarabia się prosto i wygodnie. Rejestrujesz się, wybierasz program partnerski , umieszczasz wybrane reklamy na blogu i gotowe :)

 2. Ilona Oleksiewicz Ilona Oleksiewicz

  Teraz studia są jak matura kiedyś. Niby się już tak na to nie patrzy ale każdy musi mieć. Obojętne jakie byle by były. Na pozycję i zarobki za to wpływa doświadczenie i umiejętności.

 3. Lena Kuc Lena Kuc

  Pomyśl o tym co chciałabyś robić w przyszłości. Może marzy ci się własny biznes? Jeżeli tak to polecam poczytać: http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/gdansk-business-week-2017,4204656,art,t,id,tm.html Młodzi ludzie powinni otwierać coś własnego, a na takim wydarzeniu można zdobyć całą niezbędną wiedzę.

 4. Aneta Maj Aneta Maj

  bez względu na to co się studiuje to trzeba to robić z pasją i zaangażowaniem, dobry kulturoznawca szybciej znajdzie pracę w instyucji kultury niż zły prawnik (a ich jest nadprodukcja i wiele osób nie ma szans na pracę)