Jakie studia?

Witam.
Czy warto jeszcze studiować? Jakie kierunki studiów w tym roku są popularne? Czy zdrowie publiczne to przyszłościowy kierunek? WSEiZ ma go w swojej ofercie edukacyjnej http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne ? Uczelnia ma duży wybór kierunków i cieszy się pozytywnymi opiniami do tego ma czesne w przystępnych cenach.

Odpowiedzi

 1. Aneta Maj Aneta Maj

  bez względu na to co się studiuje to trzeba to robić z pasją i zaangażowaniem, dobry kulturoznawca szybciej znajdzie pracę w instyucji kultury niż zły prawnik (a ich jest nadprodukcja i wiele osób nie ma szans na pracę)

 2. EWA GAWRYLUK EWA GAWRYLUK

  Na pewno warto Jest to czas który się długo wspomina a poza tym studia dają możliwości zdobywania cennego doświadczenia zawodowego Ja poleciłabym Ci administrację a na stronie https://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/administracja znajdziesz wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania Szkoła z tradycjami i jedna z lepszych.

 3. Justyna Pick Justyna Pick

  Cześć, moja kuzynka właśnie skończyła pisać matury. Z racji tego, że bardzo się tym przejmowała i kosztowało ją to wiele nerwów i stresu, chciałabym jej to jakoś wynagrodzić :) Na https://lovvi.pl/prezenty/ukonczenie-edukacji znalazłam ciekawy pomysł, żeby podarować jej jazdę wyścigowym samochodem, tyle że Kasia nie ma jeszcze prawa jazdy. Wiecie może, czy jest ono niezbędne przy tego typu „atrakcjach”? :)

 4. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Medycyna to zawsze pewny kierunek, po którym jest praca.

 5. Toma Sz Toma Sz

  Żeby tylko kazdy się do tego zawodu nadawał ;) A tak niestety nie jest. Nie ma co patrzeć na popularne czy pewne kierunki, jesli chociaz trochę nie odpowiadają one naszym zainteresowaniom. Ja na przykład nie widzę siebie na medycynie ;) Idę własnie na magisterkę z logistyki na WSB, to jest zdecydowanie moja dziedzina ;)

 6. Ewelina Tamka Ewelina Tamka

  Zawsze warto studiować :) Jeśli chodzi o medycynę, to trzeba być naprawdę pewnym, że chce się to robić. Znam ludzi, którzy rzucili się na kierunki medyczne i potrafili rzucić studia np. po dwóch latach, bo dochodzili do wniosku, że to jednak kompletnie nie dla nich i nawet jeśli te studia skończą, to i tak nie widzą siebie w zawodzie.

 7. Karolina Zając Karolina Zając

  Nie wiem czy jest sens studiowania dla samego studiowania. Nie sądzisz, że powinnismy wybrac sie na studia po to aby znaleźć dobrą pracę w przyszłości? Niestety, ale jest wiele kierunków, które tego nie gwarantują i są dziwne nawet z nazwy...

  Czasami o wiele lepiej jest wybrać się do studium na kierunek, który da nam konkretne wykształcenie. Na przykład na kucharza: https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/kucharz/ . Jest bardzo wiele restauracji, coraz więcej powstaje i jednak poszukuje się specjalistów w tym fachu.

 8. EWA GAWRYLUK EWA GAWRYLUK

  Kształcić się na pewno powinno Czy studia - nie koniecznie (decyzja osobista) Dużo więcej można się nauczyć kończąc szkoły policealne (praktyka ) Zobaczcie https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne ile jest ciekawych zawodów które są obecnie potrzebne a nie ma ludzi do pracy Studia to prestiż a nie ma kto pracować.

 9. Anna Wiśniewska Anna Wiśniewska

  Moim zdaniem jednak warto jest w obecnych czasach studia mieć. Piszecie tutaj,ze studia nie mają znaczenia jeśli ma się doświadczenie i umiejętnosci i owszem... Jednak to doświadczenie i umiejętności trzeba gdzieś zdobyć i nasz dyplom ukończenia studiów w sytuacji kiedy nic nie wiemy jest dobrą kartą przetargową.

  Ze swojej strony polecam zainteresować się kierunkami biznesowymi takimi jak:
  ekonomia
  marketing
  ewentualnie studia mba :https://ibd.pl/studia-mba-w-warszawie-oferta-ibd-business-school/

 10. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Studia to robotyka, informatyka...to z przyszłością zwiazane.

 11. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Ja jakbym mogła jeszcze raz wybierać, to bym poszła na logistykę... jak widzę niektóre firmy transportowe, np. https://bitlogistics.pl/ to bardzo żałuję, że studiowałam polonistykę :( Dobrze, że tylko licencjat.

 12. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Logistyka to perspektywiczny kierunek. Studia i języki dają szansę na dobra pracę.

 13. Iza Michlik Iza Michlik

  W moim przypadku znalezienie pracy okazało się być prostsze, gdy przestudiowałem kilka artykułów z bloga http://www.gpmapa.pl/prace-wykonywane-najmniej-2-osoby/

 14. Monika Miś Monika Miś

  Moim zdaniem warto, ale tylko pod kątem konkretnej pracy. Ja zawsze chciałam być nauczycielem, więc na takie studia poszłam. Teraz pracuję w zawodzie, a do tego ciągle się szkole. Ostatnio zrobiłam sobie fajny kurs na prowadzenie zajęć z takim robotem https://www.mojebambino.pl/2529-warsztaty-dla-nauczycieli Bardzo fajna sprawa, polecam wszystkim nauczycielom, bo dzieciaki go uwielbiają. Wracając do studiów to jeśli ktoś nie wie co chce w życiu robić to proponuję najpierw znaleźć swoje miejsce na ziemi, a potem się kształcić :)

HYDEPARK

 1. Ogrodzenie ogrodu

  Ostatnio: Wiktoria Makowska .

 2. Schowek na klucze

  Ostatnio: LetsBless .

 3. Gdzie na majówkę

  Ostatnio: Kinga Kinga .

 4. Kupujecie meble online?

  Ostatnio: Dorota Sałoń .

 5. Meble biurowe

  Ostatnio: Dorota Sałoń .

Polecamy